فردا، آخرین فرصت دریافت کارت کنکور

فردا، آخرین فرصت دریافت کارت کنکور

مینی کامپیوتر: داوطلبان تا فردا ۲۰ تیر ماه جاری فرصت دارند با مراجعه به سایت سازمان ملی سنجش و ارزشیابی نظام آموزشی کشور کارت ورود به جلسه خودرا دریافت نمایند.


به گزارش مینی کامپیوتر به نقل از ایسنا؛ کارت ورود به جلسه نوبت دوم آزمون سراسری ۱۴۰۳ تا فردا ۲۰ تیر ماه در سایت سازمان ملی سنجش قابل دسترس است و به داوطلبان سفارش می شود که زودتر کارت خویش را دریافت نمایند.
در تمامی ۴۰۸ شهری که آزمون در آن برگزار می گردد باجه رفع نقص کارت ورود به جلسه کنکور سراسری وجود دارد که داوطلبان می توانند در روز چهارشنبه ۲۰ تیرماه به باجه های رفع نقص رجوع کنند. بعضی از اطلاعات در صورت مغایرت قابل رفع است که باید به سامانه رجوع کنند.
بعضی از نقصها کارت توسط خود داوطلب قابل رفع کردن است که داوطلب می تواند با ورود به کارپوشه آزمون سراسری خود در سایت سازمان ملی سنجش، اطلاعاتی که مغایرت دارد را ویرایش کند. اطلاعات شناسنامه ای قابل ویرایش نیست چونکه سازمان ملی سنجش این اطلاعات را از سازمان ثبت احوال دریافت کرده است. اگر اطلاعات سال دریافت دیپلم، معدل و شبیه آن مغایرت وجود داشته باشد، نیاز است که فرد آنرا در سامانه جامع آزمون سراسری آنرا اصلاح نماید.
اگر کد دانش آموزی و محل دریافت دیپلم مغایرتی مشاهده شد نیاز است که داوطلب به آموزش و پرورش منطقه خود رجوع و آنرا رفع کند. همینطور در صورت مشاهده مغایرت در بند جنسیت و معلولیت بطور قطع داوطلب باید به باجه رفع نقص رجوع کند. در صورت نداشتن عکس، داوطلب باید با به همراه داشتن یک قطعه عکس به باجه رفع نقص رجوع کند. در صورت مغایرت در سهمیه هم باید به توضیحات ویرایش این بخش در اطلاعیه سازمان ملی سنجش رجوع کنند.
داوطلبان رشته های هنر و رشته علوم ورزشی حتما باید هزینه شرکت در آزمون عملی این رشته ها را در صورت علاقمندی در بازه زمانی ۱۷ تا ۲۲ تیرماه پرداخت کنند. این داوطلبان حتما باید در یکی از دو نوبت کنکور سراسری سال ۱۴۰۳ و آزمون یکی از گروههای آزمایشی اصلی (علوم تجربی، علوم ریاضی و علوم انسانی) شرکت کرده باشند.
در نوبت بامداد ساعت ۷: ۳۰ دقیقه در حوزه ها بسته می شود و داوطلبان توجه داشته باشند که دیرتر رجوع کنند اجازه ورود ندارند. آزمون بعدازظهر پنجشنبه ساعت ۱۴ در حوزه ها بسته می شود. وسایل الکترونیکی از هر نوع آن و چه روشن و چه خاموش به مفهوم تخلف است و منجر به محرومیت از آزمون می شود و در گروه علوم ریاضی و فنی دو دفترچه داده می شود. در گروه علوم انسانی هم دو دفترچه به داوطلبان داده می شود. در گروه علوم تجربی چهار دفترچه داده می شود که یک دفترچه مختص گروه بهیاری است. در گروههای زبان و هنر هم تنها یک دفترچه داده می شود.
منبع:

1403/04/19
14:46:11
5.0 / 5
62
تگهای خبر: سایت , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۱
لینک دوستان مینی كامپیوتر
مینی کامپیوتر