كارمندان شیفت شب در بازار فیلم و سریال رایگان و بدون هزینه اشتراك ببینید

كارمندان شیفت شب در بازار فیلم و سریال رایگان و بدون هزینه اشتراك ببینید

مینی کامپیوتر: فرقی نمی کند کارمند شیفت شب باشید یا روز، همه می توانند از بازار بدون هزینه اشتراک فیلم و سریال خودرا رایگان تماشا کنند.ترافیک اینترنت در بازار در هر نوع اینترنتی چه ایرانسل و همراه اول وچه اینترنت خانگی بصورت نصف قیمت (نیم بها) محاسبه می شود.
«با شروع شب و تاریک شدن هوا، درست همان زمانی که خیلی از شما در حال تعطیل کردن کار و برگشت به خانه هستید، من در حال آماده شدن و رفتن به محل کارم هستم. یک زندگی معکوس، شب بیداری، تنهایی و هزار فکر و خیال که در سکوت شب توی ذهن من چرخ می زند. فکر و خیال را که به کناری بگذاریم، نگرانی این که نکند خوابم ببرد یا متوجه آژیر نشوم یا صدای زنگ را نشنوم و... هم موج جدیدی از فشار و استرس را به سمت من روانه می کند. درست حدس زدید، من کارمند شیفت شب هستم.»
نوشته بالا می تواند از زبان یک آتش نشان، پرستار یا نگهبانی باشد که باید در ساعاتی که بقیه خواب هستند، سرکار خود حاضر شود. شیفت شبی ها زندگی متفاوتی را تجربه می کنند و درست به سبب همین تفاوت ها ممکنست استرس های بیشتری را نسبت به دیگران متحمل شوند. البته همیشه راهکارهایی برای کاهش استرس و سرگرم شدن وجود داشته و دارد.
سرگرم شدن با تماشای فیلم و سریال بهترین پیشنهادی است که می توان به کارمندان شیفت شب ارائه داد. این کارمندان به خاطر خستگی ناشی از بیداری طولانی مدت، تنهایی و دوری از خانواده معمولا فشار و استرس زیادی را تحمل می کنند. بر طبق تحقیقات پزشکی موجود، این فشار و استرس در نهایت به مشکلات روحی و جسمی منجر می شود.
تماشای فیلم و سریال روش موثری برای کاهش استرس و فشار کاری این دسته کارمندان و کارکنان در ردیف های شغلی چون آتش نشانی، پزشکی، پرستاری، نگهبانی و... است. خصوصاً وقتی که ابزار تماشای فیلم و سریال هم گوشی موبایل شان باشد.

از کجا فیلم و سریال رایگان ببینیم؟
بنابر تصویر بالا بخش ویدیوی بازار با داشتن چند مزیت عمده، گزینه مناسبی برای کارمندانی است که در شیفت های شب مشغول به کار هستند. ترافیک اینترنت نیم بها و دسته بندی دقیق ژانرهای سینمایی و سریالی، مجموعه ای متفاوت را به وجود آورده است که استرس کاری شب کارها را تا حد زیادی می کاهد و آنها را سرگرم می کند. پس در بازار نگهبانان، آتش نشان ها و پرستاران می توانند فیلم ها و سریال های روز ایران و جهان را بدون نگرانی بابت هزینه اینترنت تماشا کنند. فرقی هم نمی کند که کاربر ایرانسل باشند یا همراه اول؛ در هر دو حالت، هزینه ترافیک اینترنت آنها نیم بها محاسبه می شود. این مزیت تنها در پلت فرم بازار برای کاربران فراهم گشته است. در صورتیکه در سایر پلت فرم ها کاربران باید هزینه اینترنت تمام بها را بپردازند.
۲۱۲۱منبع:

1400/01/31
12:51:37
5.0 / 5
976
تگهای خبر: اینترنت , كاربر , موبایل , هك
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۳
مینی کامپیوتر