مدیرعامل شركت مخابرات :

تكامل اجتماعی انسان با ارتباط فراگیر، پایدار و امن امكان پذیر است

تكامل اجتماعی انسان با ارتباط فراگیر، پایدار و امن امكان پذیر است

به گزارش مینی کامپیوتر مدیرعامل شرکت مخابرات ایران اظهار داشت: نیاز بشر امروز، ارتباطات فراگیر، پردامنه، امن و پایدار می باشد و روابط عمومی و حوزه ارتباطات هنرمندانی هستند که می توانند اثر هنری خلق کنند.به گزارش مینی کامپیوتر به نقل از اداره کل ارتباطات و امور بین الملل شرکت مخابرات ایران، مهندس سلطانی به موضوع ریشه ای و مهم ارتباطات اصرار کرد وگفت: هدف نهایی تمامی ادیان الهی، تکامل انسانی و تکامل اجتماعی است و ارتباطی فراگیر، پردامنه؛ پایدار و امن نیاز بشر امروز است تا به این تکامل اجتماعی برسد.
وی اضافه کرد: انسان های کامل و پویا، خانواده منسجم و سالم و تعاملات سودمندتر، محورهای اصلی و مهم برای تکامل اجتماعی هستند که همگی زمینه ساز پیشرفت های اقتصادی، فرهنگی و اجتماعی در هر کشوری خواهد شد.
مهندس سلطانی با اشاره به وظیفه سنگین دست اندرکاران در حوزه ارتباطات و روابط عمومی در زمان حال گفت: همدلی وهم فکری میان مردم با دست اندرکاران ارتباطات در شرکت مخابرات ایران موجب رونق کسب وکار ورضایتمندی مشتریان شرکت خواهد شد و این اتفاق تا به امروز به مدد دوستان در حوزه روابط عمومی در مجموعه شرکت مخابرات ایران به خوبی صورت گرفته است.
فعالیت های روابط عمومی یک هنر بی نهایت است
مهندس سلطانی با اشاره به قدمت طولانی روابط عمومی شرکت مخابرات ایران از یکپارچگی کارهای این حوزه با تمامی مناطق در سراسر کشور قدردانی نمود و اضافه کرد: کار روابط عمومی بسیارخطیر و تاثیر گذار است و مانند شمشیر دو لبه می باشد. افرادی که در این عرصه فعالیت می نمایند باید دانش کافی داشته باشند و باحساسیت، علاقمند ی و پشتکار، هنرمندانه فعالیت هایشان را هدایت کند.
مدیرعامل شرکت مخابرات ایران باشاره به شعار امسال اتحادیه جهانی مخابرات، به تمامی همکاران اصرار کرد این شعار را سرلوحه کارهای خود قرار دهند و در این رابطه اضافه کرد: در قسمتی از برنامه ۱۴۰۰ شرکت مخابرات ایران، تحقق دیجیتال بمنظور کنترل بحران آمده است که با اجرای این برنامه به رشد ارتباطات پایدار در وضعیت کرونا منجر می شود تا خدمات مطلوب تری به مردم ارائه شود.
وی در ادامه با اشاره به این که شیوع ویروس کرونا در جهان موضوع آموزش حضوری را متحول کرده بر گسترش توسعه ارتباطات در تمامی مناطق با کمک تمامی بازیگران صحنه ارتباطات کشور تاکید داشت و اشاره کرد: برای برقراری ارتباط پایدار برای تحصیل دانش آموزان و دانشجویان باتوجه به افزایش سرعت ارتباطات اینترنتی، از برنامه های شرکت مخابرات در سال جدید است.


منبع:

1400/02/27
18:43:02
5.0 / 5
890
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۴
لینک دوستان مینی كامپیوتر
مینی کامپیوتر