از سوی هیئت رئیسه قرائت شد؛

تذكر مجلس به آذری جهرمی برای انتشار نقشه جعلی ایران

تذكر مجلس به آذری جهرمی برای انتشار نقشه جعلی ایران

به گزارش مینی کامپیوتر نماینده خرم آباد در تذکر کتبی به رئیس جمهور بر ضرورت برخورد با ترویج نقشه جعلی ایران در صفحه مجازی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات تاکید نمود.به گزارش مینی کامپیوتر به نقل از مهر، در ادامه جلسه علنی روز یکشنبه مجلس شورای اسلامی تذکرات کتبی نمایندگان به مسؤلان اجرایی به شرح زیر قرائت شد:
تذکر علی اکبر علیزاده نماینده مردم دامغان به همراه ۵۴ نفر از نمایندگان به رئیس جمهور: ضرورت توجه رئیس جمهور به سخنان مقام معظم رهبری در مورد گرانی ها. همینطور تذکر به وزیر جهاد کشاورزی: ضرورت رفع کاهش جوجه ریزی و پیشگیری از افزایش مجدد قیمت مرغ.
- تذکر ابراهیم رضایی نماینده مردم دشتستان به همراه ۴۷ نفر از نمایندگان به رئیس جمهور و وزیر اقتصاد: ضرورت تعامل و همکاری بانک ها با اصناف و بازاریانی که در شرایط کرونا متضرر شده اند.
- تذکر عباس مقتدایی نماینده مردم اصفهان به وزیر علوم، تحقیقات و فناوری اطلاعات: ضرورت اطلاع رسانی بموقع در مورد تعویق یا لغو آزمون وکالت و یا سایر آزمون ها. همینطور تذکر به وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی: لزوم نظارت بیشتر بر هلدینگ صنایع عمومی شستا، لزوم اصلاح عملکرد سازمان تأمین اجتماعی در جهت افزایش رضایتمندی ذینفعان.
- تذکر مهرداد ویس کرمی نماینده مردم خرم آباد و چگنی به وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات: ضرورت حذف نقشه جعلی ایران از پیج رسمی جهرمی. همینطور تذکر به رئیس جمهور: ضرورت برخورد با ترویج نقشه جعلی ایران در فضای مجازی.

1400/03/09
20:50:01
5.0 / 5
1027
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۳
لینک دوستان مینی كامپیوتر
مینی کامپیوتر