خدمات فریت بار مسافری

خدمات فریت بار مسافری

مینی كامپیوتر: شركت پادمیرا راه دارای تیم حرفه ای بسته بندی است كه با تمام تجهیزات بسته بندی و پالت بندی به محل بار یا منزل اعزام می شوند تا كار بسته بندی بار مسافری را انجام دهند.


اکثر مسافرانی که به قصد اقامت بلند مدت به کشور های دیگر سفر می کنند همیشه اضافه بار به همراه خود دارند که براساس تعرفه شرکت های هواپیمایی نمی توانند به همراه خود حمل کنند و نیاز به شرکتی دارند تا این کار را با استفاده از هواپیمای باربری انجام دهند . شرکت خدمات بار هوایی  پادمیرا راه در این راستا آماده ارائه خدمات عالی جهت ارسال بار مسافری به مقاصد مختلف در کل دنیا می باشد . جهت کسب اطلاع از خدمات ارسال بار مسافری می توانید با مشاورین ما در  پادمیرا راه تماس بگیرید تا از هزینه ها و روند کار کاملا آگاه شوید.

 

آدرس :  تهران، سهروردی شمالی، خیابان میرزایی زینالی غربی، ساختمان اداری 144، واحد 1

تلفن :

02188501288

02188501287

02188735604

موبایل : 09121406909

 

بار مسافری شامل چه مواردی می شود ؟

 

همیشه در مسافرت های طولانی یا مهاجرت مسافران دوست دارند برخی از لوازم منزل و لوازم شخصی خود که شامل : البسه , کیف و کفش , چینی آلات , لوازم آشپزخانه , مبل و صندلی , ساعت دیواری , فرش , کتاب و … با خود به همراه داشته باشند.

روند کار در شرکت  پادمیرا راه برای فریت بار مسافری

 

شرکت پادمیرا راه  با بهره گیری از نیروهای متخصص در امر باربری و بسته بندی و کارکنان متخصص در امور تشریفات گمرکی و فرودگاهی جهت انجام ارسال بار هوایی مسافران عزیز همیشه آماده خدمت رسانی می باشد . روند فعالیت  پادمیرا راه جهت ارسال بار ب تمام نقاط دنیا به ویژه فریت بار به استرالیا , فریت بار به کانادا , فریت بار به اروپا , فریت بار به امریکا و … به شکل زیر می باشد.

بسته بندی و پالت بندی اضاف بار مسافر

 

شرکت  پادمیرا راه دارای تیم حرفه ای بسته بندی است که با تمام تجهیزات بسته بندی و پالت بندی به محل بار یا منزل اعزام می شوند تا کار بسته بندی بار مسافری را انجام دهند. هر وسیله ای که مد نظر مسافر است با اصول ایمنی و استاندارد بین المللی حمل و نقل هوایی بسته بندی شده و در کارتن های مخصوص شرکت پک می شوند . و برای انسجام بار تمام کارتن ها بر روی پالت پلاستیکی فیکس می شوند تا از آسیب احتمالی به بار کاملا جلوگیری شود.

انتقال بار به فرودگاه

 

بعد از اتمام بسته بندی و پالت بندی لوازم بار با استفاده از تجهیزات بارگیری در کامیونت گذاشته می شود و در نهایت بار به فرودگاه ارسال می شود.

اعزام کارشناس ملل کارگو به فرودگاه

 

کارشناس پادمیرا راه به همراه مسافر جهت انجام امور گمرکی و تشریفات فرودگاهی به فرودکاه اعزام می شود تا در نهایت از یکی از شرکت های هواپیمایی که قبلا به اطلاع مسافر و یا صاحب بار رسیده است اقدام به صدور بار نامه جهت ارسال بار به مقصد نماید.

صدور بارنامه ارسال بار به مقصد مسافر

 

بعد از انجام تمامی کارهای گمرکی و فرودگاهی بارنامه صادر شده و بار برای ارسال آماده می شود . باید توجه داشته باشید که قبل از ارسال بار حتما باید صاحب بار و یا مسافر تمام هزینه های فریت بار مسافری را با شرکت پادمیرا راه تسویه کند.

هزینه فریت بار مسافری و تجاری

 

تمام مسافران به این نکته باید توجه داشته باشند که هزینه فریت بار برای تمامی مقاصد دنیا متفاوت اسن همچنین شرکت های هواپیمایی نیز هزینه های متفاوتی را ارائه می کنند . از این رو بار به وزن های مختلفی تقسیم بندی می شود و برای هر بازه هزینه متفاوتی ارائه می شود که در زیر آمده است.

 

    وزن ۴۵ کیلوگرم

    وزن ۴۵ تا ۱۰۰ کیلوگرم

    وزن ۱۰۰ تا ۳۰۰ کیلوگرم

    وزن ۳۰۰ به بالا

 

بدون شک هر چه بار شما بیشتر شود هزینه فریت بار نیز کمتر خواهد شد.

یک نکته مهم

در هواپیمایی دو نوع وزن بار محاسبه می شود : وزن حجمی و وزن اصلی بار لذا برای اقلامی مانند مبلمان و یخچال که وزن حجمی بالایی دارند وزن حجمی آن محاسبه می شود . جهت کسب اطلاعات بیشتر در این خصوص می توانید با کارشناسان ما در پادمیرا راه تماس بگیرید:

آدرس :  تهران، سهروردی شمالی، خیابان میرزایی زینالی غربی، ساختمان اداری 144، واحد 1

تلفن :

02188501288

02188501287

02188735604

موبایل : 09121406909

وب سایت : https://padmiracargo.com

1400/03/30
23:22:14
5.0 / 5
1000
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۴
لینک دوستان مینی كامپیوتر
مینی کامپیوتر