طاهری در موافقت با وزیر پیشنهادی ارتباطات:

حکمرانی دیجیتال با حضور زارع پور در وزارت ارتباطات محقق می شود

حکمرانی دیجیتال با حضور زارع پور در وزارت ارتباطات محقق می شود

به گزارش مینی کامپیوتر نماینده مردم زنجان اظهار داشت: برنامه های زارع پور برای حکمرانی دیجیتال و حکمرانی داده ها باعث شفافیت در اقتصاد خواهد شد.به گزارش مینی کامپیوتر به نقل از مهر، در جلسه علنی نوبت عصر روز شنبه ۳۰ مردادماه در جریان بررسی رأی اعتماد به «عیسی زارع پور» وزیر پیشنهادی ارتباطات و فناوری اطلاعات، مصطفی طاهری نماینده زنجان در موافقت با وزیر پیشنهادی اظهار داشت: تحصیلات وزیر پیشنهادی ارتباطات در همه مقاطع در رابطه با حوزه این وزارت خانه است. وی هیئت علمی دانشگاه علم و صنعت بوده و ارتباطش با نخبگان ادامه دارد.
وی ضمن اشاره به اقدامات زارع پور برای الکترونیکی شدن خدمات قضایی عنوان کرد: حکمرانی دیجیتال و حکمرانی داده ها با حضور زارع پور در وزارت ارتباطات رشد خواهد نمود که این امر باعث شفافیت در اقتصاد کشور می شود.
نماینده زنجان اظهار داشت: دو و نیم میلیارد گوشی هوشمند وارد کرده ایم. یکی از اقدامات رشد متوازن دیجیتال در کشورمان تولید تجهیزات مخابراتی است که کشور ما در زمینه صنعت این تجهیزات ضعیف است. زارع پور قول داده در این حوزه اقدامات مهمی صورت گیرد.
وی با تاکید بر ضرورت ارتقاء شبکه ملی اطلاعات و توسعه پایدار زیرساخت ها خاطرنشان کرد: رشد نامتوازن در این بخش سبب شده است مصوبات شورایعالی فناوری اطلاعات روی زمین بماند که وزیر پیشنهادی برنامه های خود در این بخش را به مجلس عرضه کرده است. طاهری همینطور از برنامه های وزیر پیشنهادی برای امنیت فضای مجازی، تولید محتوا و حل دغدغه خانواده ها همچون کودکان و نوجوانان در فضای مجازی اطلاع داد.


منبع:

1400/05/31
11:43:07
5.0 / 5
850
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۱
لینک دوستان مینی كامپیوتر
مینی کامپیوتر