دروغ جدید درباره واکسن برکت

دروغ جدید درباره واکسن برکت

رییس مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی ستاد اجرائی فرمان امام (ره) در مورد مطلب منتشرشده در فضای مجازی در خصوص تزریق واکسن سینوفارم توسط مدیران و کارکنان شرکت برکت در فضای مجازی، موضع گیری و در صفحه توییتر خود اعلام نمود که این مساله ˮدروغ جدید در باره واکسن برکتˮ است.


به گزارش مینی کامپیوتر به نقل از ایرنا، بتازگی فردی در فضای مجازی نوشت که به مدیران و کارکنان شرکت برکت واکسن سینوفارم زدند.
این موضوع علاوه بر این که از طرف حجت نیکی ملکی رییس مرکز اطلاع رسانی ستاد اجرائی فرمان امام تکذیب شد، یکی از کارکنان شرکت برکت نیز در پاسخ به این مطلب در فضای مجازی اعلام نمود که "بنده تو خط تولید واکسن برکت دارم کار می کنم و با تمامی همکارانم دو دز واکسن برکت را زدیم"
نیکی ملکی همین طور به روند تولید واکسن کرونا اشاره و در صفحه شخصی خود اعلام نمود که تعداد تولید واکسن کووایران برکت تا روز گذشته (هشتم شهریور) به حدود هشت میلیون دز رسیده است.
وی اعلام نمود که تعداد واکسن تحویلی به وزارت بهداشت تا این مدت هم حدود چهار میلیون و ۲۰۰ هزار دز است.
به گزارش مینی کامپیوتر به نقل از خبرگزاری ایرنا، مطالعات بالینی مرحله سوم واکسن ایرانی کرونا به نام "کوو ایران برکت" پنجم اردیبهشت در هتل ارم تهران شروع و طی آن این واکسن به سه داوطلب، دکتر مینو محرز عضو ستاد ملی مقابله با کرونا و متخصص بیماریهای عفونی، حسینعلی شهریاری نماینده مردم سیستان و بلوچستان و رئیس کمیسیون بهداشت مجلس شورای اسلامی و محمدعلی امیرزرگر ایمونولوژیست و استاد بازنشسته دانشگاه علوم پزشکی و خدمات درمانی تهران تزریق شد.
فاز سوم مطالعه بالینی روی جمعیت ۲۰ هزار نفری در ۶ شهر انجام شد. از مجموعه داوطلبان مرحله سوم تست بالینی ۱۱ هزار و ۵۰۰ نفر در شهرهای تهران و کرج و مابقی از چهار شهر بوشهر، اصفهان، مشهد و شیراز هستند.

1400/06/12
14:01:27
5.0 / 5
891
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۴
مینی کامپیوتر