با حذف یك بازی از اپ استور؛

تداوم لجبازی اپل با اپیک گیمز

تداوم لجبازی اپل با اپیک گیمز

به گزارش مینی کامپیوتر شرکت اپل در واکنش به تجدیدنظر خواهی شرکت اپیک گیمز در پرونده درگیری حقوقی دو طرف اعلام نمود تا آخر رسیدگی به این مورد بازی فورتنایت آنرا از فروشگاه آنلاین خود حذف می کند.به گزارش مینی کامپیوتر به نقل از رویترز، با اینکه اپیک گمیز در مقابل اپل یک پیروزی اولیه به دست آورده و انحصار این شرکت در زمینه دریافت کمیسیون از اپلیکیشن های ثالث و امکان وادار کردن آنها به استفاده از سیستم پرداخت درون برنامه ای اپل را از بین برده، اما نتوانست انحصار اپل بر بازار بازی های موبایلی را ثابت کند و بنابراین اپل کماکان می تواند به دریافت کمیسیون از نرم افزارهای مختلف ثالث ادامه دهد. همین مسئله باعث درخواست تجدیدنظر خواهی اپل شده است.
هم حالا بازی فورت نایت در لیست سیاه اپ استور قرار گرفته تا دادگاه تجدیدنظر حکم نهایی خویش را اعلام نماید. اپل قبلاً هم برای چند سال این کار را انجام داده بود.
قرار است دادگاه در تاریخ ۱۲ دسامبر رسیدگی به این پرونده را آغاز کند. امکان دارد روند رسیدگی مجدد به این شکایت چند سال طول بکشد.
اپیک گیمز در واکنش به این اقدام تازه اپل اعلام نموده به مقابله با این شرکت ادامه می دهد، چونکه این یک مبادرت به شدت ضد رقابتی دیگر از جانب اپل است که نشان داده است آنها از قدرت شکل دادن مجدد به این بازار و مشخص کردن برندگان و بازندگان برخوردار می باشند.


منبع:

1400/07/03
09:06:05
5.0 / 5
1011
تگهای خبر: آنلاین , سیستم , شركت , موبایل
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۳
مینی کامپیوتر