شرکت فناور ایرانی رتبه 2 بهترین مراکز تماس جهان را کسب نمود

شرکت فناور ایرانی رتبه 2 بهترین مراکز تماس جهان را کسب نمود

مینی کامپیوتر: یک شرکت فناور ایرانی، برای دومین سال پی در پی رتبه دوم شانزدهمین رویداد جهانی انتخاب بهترین مراکز تماس در منطقه EMEA، اروپا، خاورمیانه و آفریقا را کسب نمود.


مدیرعامل این شرکت فناورایرانی روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار دانشگاه و آموزش ایرنا اظهار داشت: زمان تبدیل شدن مراکز تماس سنتی به یک مرکز خدمات دیجیتال هوشمند فرا رسیده است، امروزه در عصر فناوری های ابری، مراکز تماس پیشرفته درحال تحول دیجیتال هستند که نشان دهنده یک تمرکز جدید بر روی خدمات مشتریان و بخش مربوط به انسان ها و همین طور سرمایه گذاری ها بر روی فناوری و تجربیات مدرن است.
علیرضا حسین نژاد بیان کرد: مراکز تماس در سراسر جهان از فناوری پیشرفته و تحلیلی استفاده می نمایند تا از مزایای خدمات مشتریان پیشرفته بمنظور کاهش هزینه ها و درآمد بیشتر بهره مند شوند، با این وجود خیلی از شرکت ها، در درجه اول به سبب موانع فنی، فرهنگی و صلاحیتی به اندازه کافی سرمایه گذاری نمی کنند، شاید با اهمیت تر از همه، بسیاری ارزش هایی که از دست می دهند را شناسایی نمی کنند و این در حالیست که باید به آن توجه نمایند.
او اظهار داشت: ما در شانزدهمین رویداد جهانی مراکز تماس در منطقه EMEA، اروپا، خاورمیانه و آفریقا سعی کردیم بهترین تجارب خودرا که در یک سال قبل به دست آوردیم، ارائه دهیم و توانستیم رتبه دوم جهانی را برای دومین سال پی در پی به دست آوریم.
وی بیان کرد: یکی از خاصیت های این رویداد ارائه به طور آنلاین بود بدین سبب مراکز تماس تلاش نموده بودند تا با بهره بردن از تکنولوژی های سمعی و بصری ارائه هایی بسیار جذاب تولید کنند و این مساله رقابت در این دوره را خیلی مشکل تر از سال قبل کرده بود.
همچنین محمدرضا مهرآزما نماینده و سخنران دستاوردهای این شرکت فناور در شانزدهمین رویداد جهانی مراکز تماس در منطقه اروپا، خاور میانه و آفریقا _ با اعلان اینکه در این دوره شانس داوری برخی از ارائه ها را نیز داشتم اظهار داشت: بیشتر شرکتها تجربه های موفق خودرا درباب همه گیری به اشتراک گذاشته بودند، این رویداد برای همه مراکز تماس فرصتی باارزش بود تا بتوانند خودرا در مقیاس جهانی با دیگر مراکز تماس مقایسه کنند.
وی اظهارداشت: یکی دیگر از خاصیت های این دوره از رقابت ها باتوجه به اهمیت سرمایه انسانی در مراکز تماس اقداماتی بود که این مراکز برای رشد و رضایت پرسنل خود انجام داده بودند.
مهرآزما با اعلان اینکه ماهیت فعالیت مراکز تماس به شکلی است که تعطیلی ناپذیر است اظهار داشت: ما در این دوره کوشیدیم چیزهای زیادی از دیگر مراکز تماس بیاموزیم و امیدوار هستیم این یادگیری بتواند در رشد و بهبود مرکز تماس ما تاثیر مطلوبی بوجود آورد، ما همیشه در تلاش بوده و هستیم تا بتوانیم خدماتی شایسته و مطابق با بالاترین استانداردهای جهانی ارائه نماییم تا بتوانیم این خدمات را به دیگر کشورها صادر نماییم.
وی اظهار داشت: مواردی که بر روی آنها تمرکز کردیم، با محوریت بهبود خدمات و تجربه مشتری بود، ما با ارائه یک ساختار پیشرفته در سامانه ارتباط با مشتریان و بهینه سازی فرمول محاسباتی تعداد کارشناس پاسخگو بدون ایجاد خلل در کیفیت خدمات مراکز تماس سعی کردیم تجربه جدید و قابل رقابتی با دیگر مراکز تماس ایجاد نماییم.
وی تصریح کرد: این رویداد جهانی با حضور بیش از۲ هزارشرکت کننده از ۸۰ کشور انجام شد وشرکت فناور ایرانی سفیر آبی آرام در گروه کشورهای خاورمیانه، اروپا و آفریقا موفق به کسب مدال نقره شد.منبع:

1400/07/18
23:12:54
5.0 / 5
949
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۳
مینی کامپیوتر