هوشمندسازی سازمان ها وکسب وکارها با ۴ نرم افزار بومی

هوشمندسازی سازمان ها وکسب وکارها با ۴ نرم افزار بومی

به گزارش مینی کامپیوتر سازمان ها و کسب و کارها در کشور با چهار نرم افزار بومی قابل نصب روی گوشیهای همراه، به سمت هوشمند شدن و استفاده از تکنولوژی های جدید حرکت کردند.


به گزارش گروه علم وآموزش ایرنا از معاونت علمی وفناوری ریاست جمهوری، «اپلیکیشن خدمات تبلیغات کلیکی آرتار»، «اپلیکیشن کنتل»، «نرم افزار ساختار سازمانی CCA» و «سامانه وب و اندروید نظارت بر پروژه های اجرایی آب و فاضلاب»، چهار اپلیکیشن طراحی شده برای گوشیهای همراه توسط شرکتهای دانش بنیان هستند که مورد استفاده و بهره برداری قرار گرفتند.
ایجاد مزیت رقابتی در نوآوری محصول، افزایش رضایت مشتری و رهبری بازار، بهبود وضعیت مالی و ایجاد شبکه ارزش، مدیریت داده ها و افزایش اثربخشی سازمان از مزایای این نرم افزارها است.
نرم افزار خدمات تبلیغات کلیکی آرتار با انجام فعالیتهای تبلیغاتی، توانست برای اقشار مختلف از راه فضای مجازی اشتغال زایی کند.
نرم افزار کنتل اولین شبکه سرمایه گردانی ارتباطی در ایران است که در آن ۴۸ طرح درآمدزا وجود دارد و به کاربران کمک می نماید راه های افزایش درآمد خویش را تضمین کنند.
نرم افزار ساختار سازمانی CCA به سازمان ها به منظور تصمیم گیری سریع تر، بهبود بهره وری، عملکرد بیشتر کارکنان، حذف کارهای تکراری، ارتباطات بهتر کمک می نماید.
سامانه وب و اندروید نظارت بر پروژه های اجرایی آب و فاضلاب، یک نرم افزار تلفن همراه می باشد که برای کاربران سازمانی و در رابطه با این حوزه شرایطی فراهم نموده است تا بتوانند بر پروژه ها و برنامه های اجرایی در حوزه آب و فاضلاب نظارت دقیق، مستمر و با داده های درست اطلاعاتی داشته باشند.
این محصولات ساخته شده با حمایت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری به بازار عرضه شدند و مورد استفاده کاربران قرار گرفته اند.

1400/10/05
23:26:35
5.0 / 5
795
تگهای خبر: تبلیغات , خدمات , شركت , فعالیت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۳
لینک دوستان مینی كامپیوتر
مینی کامپیوتر