طراحی پلت فرم چندزبانه برای معرفی و فروش محصولات دانش بنیان

طراحی پلت فرم چندزبانه برای معرفی و فروش محصولات دانش بنیان

مینی کامپیوتر: پژوهشگران در یک شرکت دانش بنیان موفق به طراحی پلتفرمی چند زبانه بعنوان بستری برای معرفی و فروش کالا و خدمات انواع تامین کنندگان شدند.به گزارش مینی کامپیوتر به نقل از صندوق نوآوری و شکوفایی، الهام معین پور مدیرعامل یک شرکت دانش بنیان اظهار داشت: شرکت ما فعالیت خودرا از سال ۸۳ در زمینه IT و ICT شروع و در سال ۹۴ دانش بنیان شد که باتوجه به تولید انواع نرم افزارهای دانش بنیان، توانست سهمی از کسب وکار کشور در زمینه IT را به خود اختصاص دهد.
وی با اعلان اینکه شرکت ما نرم افزارهای موردنیاز ادارات، سازمان ها، وزارتخانه ها و بخش های خصوصی را به شکل سفارشی طراحی و در اختیارشان قرار می دهد، اظهار نمود: بخش دیگر شرکت ما در حوزه تجاری سازی محصولات شرکت های فناور و دانش بنیان و ارائه خدمات کارگزاری به این شرکتها فعالیت می کند.
مدیرعامل شرکت دانش بنیان، دلیل ورود این شرکت به حوزه تجاری سازی محصولات دانش بنیان ها را فقدان فضای متمرکز و یکپارچه برای معرفی و فروش محصولات شرکت های دانش بنیان در کشور اعلام نمود و اظهار داشت: بر این اساس تصمیم به طراحی پلتفرمی چند زبانه با فیلترهای خاص گرفتیم که شامل شرکتها بعنوان تامین کنندگان از یکسو و خریداران از طرف دیگر می شود.
معین پور در مورد خاصیت های این پلت فرم سه زبانه اظهار داشت: هم اکنون این محصول به زبان های انگلیسی، فارسی و عربی روی سایت قرار گرفته و شرکت های دانش بنیان می توانند با ورود به این آن، محصولات و خدمات خودرا به چندین روش مختلف ثبت و معرفی کنند.
وی اضافه کرد: با توجه به این که برای معرفی محصولات دانش بنیان فضایی به جز شرکت در نمایشگاه های صندوق نوآوری و معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری وجود ندارد، اما این پلت فرم سه زبانه با اتصال به درگاه های بانکی و پستی و نیز سرویس هایی داخلی و خارجی به شرکتها کمک می نماید تا محصولات خودرا معرفی کنند.
مدیرعامل شرکت دانش بنیان افزود: ما درگاه های بانکی و پستی را بصورت اختصاصی در اختیار هر یک از شرکتها قرار داده ایم که می توانند موضوع فروش و ارسال کالا و سایر کارهای خودرا در آن مدیریت کنند.


منبع:

1400/10/19
19:55:58
5.0 / 5
854
تگهای خبر: تولید , خدمات , سایت , سرویس
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۳
لینک دوستان مینی كامپیوتر
مینی کامپیوتر