مدیرعامل شركت ملی پست:

فعالیت دفاتر و واحدهای کشیک پست در تعطیلات نوروزی تعطیل نیست

فعالیت دفاتر و واحدهای کشیک پست در تعطیلات نوروزی تعطیل نیست

مدیرعامل شرکت ملی پست از فعالیت دفاتر و واحدهای کشیک نوروزی در ایام تعطیل به استثنای اول فروردین اطلاع داد.


به گزارش گروه علم و آموزش ایرنا از شرکت ملی پست، محمود لیائی بامداد امروز (چهارشنبه) به همراه حمیدرضا امینی راد معاون برنامه ریزی راهبردی و توسعه فناوری اطلاعات و مهدی مقصودی مدیرکل مرکز تجزیه و مبادلات از بخش های اجرایی اداره پست های خارجه بازدید و با کارکنان دیدار و گفت و گو کرد.
مدیرعامل شرکت ملی پست در این بازدید روند پردازش و سیر مرسولات خارجه شامل کنترل و ارزیابی گمرکی، هماهنگی های خطوط هوایی، پایانه هوشمند فرودگاهی، بارگیری و ارسال پست به خارج از کشور را از نزدیک مورد بررسی و ارزیابی قرار داد.
لیائی در حاشیه این بازدید در سخنانی به شیوع کرونا و خدمت رسانی شبانه روزی همکاران شبکه پستی در کل کشور بدون تعطیلی اشاره نمود و اضافه کرد: در تمامی روزهای نوروز ۱۴۰۱ به استثنای اول فروردین ماه، دفاتر و واحدهای کشیک نوروزی دایر و فرایند قبول و توزیع مرسولات پستی انجام می شود.
مدیرعامل شرکت ملی پست ضمن بررسی کامل امکانات و تجهیزات موجود، خواهان نیازسنجی مناسب در جهت ارتقای کیفیت خدمات و بهبود فرآیند آماده سازی و رهسپاری مرسولات پستی خارجه شد.
لیائی اظهار داشت: شرکت ملی پست در روزهایی کرونایی فعالیت خویش را در بحث پست بین الملل متوقف نکرد و با رعایت تمام پروتکلهای بهداشتی و ضدعفونی کردن مرسولات، دریافت و ارسال مرسولات به داخل و خارج از کشور را بدون وقفه انجام داده است.
وی به بازدید صورت گرفته از این مرکز اشاره نمود و عنوان کرد: زمان سیر مرسولات تا تحویل به مشتریان از دغدغه های مهم مسئولان بوده و این شبکه در جهت توسعه همکاری ها با بخش خصوصی و اپراتورهای پستی، آماده اشتراک گذاری و در اختیار گذاشتن فضای عملیاتی فیزیکی و استفاده از ظرفیت های این مرکز است.


منبع:

1400/12/25
21:12:22
5.0 / 5
466
تگهای خبر: خدمات , شركت , فعالیت , فناوری
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۳
مینی کامپیوتر