معاون امور دولت، مجلس و استانهای وزارت ارتباطات انتخاب شد

معاون امور دولت، مجلس و استانهای وزارت ارتباطات انتخاب شد

به گزارش مینی کامپیوتر وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در حکمی «رضا باقری اصل» را بعنوان معاون امور دولت، مجلس و استانهای این وزارت خانه منصوب نمود.


به گزارش گروه علم و آموزش ایرنا از وزارت ارتباطات، عیسی زارع پور وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات ضمن تقدیر و تشکر از سید حسین دهدشتی، در حکمی باقری اصل را به سمت معاون امور دولت، مجلس و استانهای وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات منصوب نمود.
بر طبق این حکم، «ارتباط مستمر با نمایندگان مجلس شورای اسلامی و کمیسیون های مربوطه در جهت هماهنگی و اطلاع رسانی برنامه ها و اهداف»، «پاسخگویی بهنگام و سریع به سوالات و ابهامات نمایندگان مجلس شورای اسلامی»، «پیگیری تصویب لوایح و طرح های در رابطه با وزارتخانه، سازمان ها و شرکت های وابسته در مجلس شورای اسلامی» از اهم انتظارات وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات از باقری اصل است.
«پیگیری امور در رابطه با وزارتخانه، سازمان ها و شرکت های وابسته در کمیسیون های ذیربط هیات دولت»، «ایجاد وحدت رویه، انسجام و هماهنگی در اجرای سیاست های ابلاغی وزارتخانه بین واحدهای سازمانی مستقر در استان ها» و «هماهنگ کردن همه واحدهای تابعه استانی در جهت عملیاتی شدن برنامه های کلان وزارتخانه در استانها و نظارت بر عملکرد آنها» از دیگر وظایف معاون جدید امور دولت، مجلس و استانها این وزارتخانه است.
رضا باقری اصل دارای مدرک کارشناسی ارشد مدیریت فناوری اطلاعات از سازمان مدیریت صنعتی و کارشناسی ارشد مهندسی صنایع از دانشگاه علم و صنعت است.
وی بیش از ۲۰ سال سابقه فعالیت اجرائی، پژوهشی را در کارنامه خود دارد. «دبیر شورای اجرائی فناوری اطلاعات»، «رییس کارگروه تعامل پذیری دولت الکترونیکی»، «عضو هیات عامل سازمان فناوری اطلاعات ایران»، «معاون دولت الکترونیکی سازمان فناوری اطلاعات ایران»، «مدیر مرکز فناوری اطلاعات و ارتباطات بورس کالای ایران» و «مدیر دفتر تکنولوژی های جدید مرکز پژوهش های مجلس شورای اسلامی» همچون مهم ترین مسئولیت های وی بوده است.


منبع:

1400/12/27
11:51:39
5.0 / 5
418
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
مینی کامپیوتر