در ایالتهای مختلف صورت گرفت؛

اقدام قضائی دادستان کل آمریکا مقابل تماسهای رباتیک مزاحم

اقدام قضائی دادستان کل آمریکا مقابل تماسهای رباتیک مزاحم

مینی کامپیوتر: دادستان های کل پنجاه ایالت آمریکا با هدف مبارزه با تماسهای رباتیک مزاحم شرکت های مخابراتی، از اقدام قضائی دراین زمینه آگاهی داده اند.به گزارش مینی کامپیوتر به نقل از انگجت، دادستان های کل ایالت های کارولینای شمالی، ایندیانا و اوهایو تشکیل کارگروه جدید دادرسی ضد رباتیک را رهبری می کنند تا اپراتورهای متخلف تلفن همراه جلوی تماسهای رباتیک تبلیغاتی با مشترکان خودرا بگیرند.
این گروه بر روی اقدامات قانونی مقابل شرکت های مخابراتی، متمرکز شده اند و البته بر روی تماسهای رباتیک خارجی با شماره هایی در داخل ایالات متحده هم تحقیق می کنند.
ارائه دهندگان خدماتی که تماسهای تلفنی خارجی را به سمت شبکه تلفن همراه داخل ایالات متحده هدایت می کنند، طبق قانون مسئولیت دارند از قانونی بودن ترافیکی که وارد شبکه مخابراتی این کشور می کنند اطمینان حاصل کنند. ولی آنها عمدتا هیچ اقدامی برای دور نگه داشتن تماسهای رباتیک از شبکه تلفن همراه ایالات متحده انجام نمی دهند، و حتی عمداً به سبب دریافت درآمد ثابت در خیلی از موارد به ترافیک تماسهای رباتیک اجازه عبور و اتصال به مشترکان می دهند.
بر اساس آمار دادستانی آمریکا روزانه بیش از ۳۳ میلیون تماس با شماره تلفن های همراه در این کشور با هدف کلاهبرداری انجام می شود.


منبع:

1401/05/16
20:03:00
5.0 / 5
267
تگهای خبر: تبلیغات , خدمات , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۳
مینی کامپیوتر