حضور جهاد دانشگاهی در نمایشگاه هفته پژوهش

حضور جهاد دانشگاهی در نمایشگاه هفته پژوهش

به گزارش مینی کامپیوتر، همزمان با هفته پژوهش، بیست وسومین نمایشگاه ˮدستاوردهای پژوهش و فناوری و فن بازارˮ و دهمین نمایشگاه ˮتجهیزات و مواد آزمایشگاهی ایران ساختˮ در محل نمایشگاه بین المللی تهران برگزار می گردد و جهاد دانشگاهی هم در این نمایشگاه، دستاوردها و توانمندی های جهادگران و واحدهای مختلف این نهاد را در معرض دید علاقه مندان قرار داده است.به گزارش مینی کامپیوتر به نقل از ایسنا، برنامه های هفته پژوهش ۱۴۰۱ از امروز (شنبه ۱۹ آذرماه) شروع شده است. اولین روز از هفته پژوهش به نام "جهاد تبیین و دستاوردهای علمی و فناوری"؛ ۲۰ آذر به نام "مدرسه و آینده سازان خلاق"؛ ۲۱ آذر به نام "علوم انسانی و علوم پایه - ارکان اقتصاد دانش بنیان"؛ ۲۲ آذر به نام "دانشگاه مبدا تولید دانش بنیان و اشتغال آفرین"؛ ۲۳ آذر به نام "پژوهش و فناوری، بنیان مرجعیت و دیپلماسی علمی"؛ ۲۴ آذر به نام "دانشمندان و سرآمدان علمی؛ پیشران پژوهش و فناوری" نام گذاری شده است.

همزمان با هفته پژوهش، نمایشگاه های "دستاوردهای پژوهش و فناوری و فن بازار" و "تجهیزات و مواد آزمایشگاهی ایران ساخت" در محل نمایشگاه بین المللی تهران برگزار می گردد.

جهاد دانشگاهی هم در این نمایشگاه حضور قابل ملاحظه ای دارد و دستاوردها و توانمندی های جهادگران و واحدهای مختلف این نهاد در معرض دید بازدیدکنندگان قرار داده شده است.

علاقه مندان جهت بازدید از غرفه های جهاد دانشگاهی در این نمایشگاه می توانند از روز شنبه ۱۹ تا سه شنبه ۲۲ آذرماه ۱۴۰۱ از ساعت ۸ تا ۱۶ به محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران، سالن های ۵ و ۶ رجوع کنند.
1401/09/20
15:03:15
5.0 / 5
356
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۲
مینی کامپیوتر