با امضای استیو جابز؛

فلاپی دیسكی كه ۸۴ هزار دلار به فروش رسید

فلاپی دیسكی كه ۸۴ هزار دلار به فروش رسید

به گزارش مینی كامپیوتر یك فلاپی دیسك متعلق به سال ۱۹۸۸ با امضای استیو جابز در حراجی به قیمت ۸۴ هزار دلار به فروش رسید. در این فلاپی دیسك ابزارهای سیستم مكینتاش نسخه ۶ وجود دارد.


به گزارش مینی كامپیوتر به نقل از دیلی میل، به نظر می آید امضای استیو جابز حتی از ملاقات با او هم گرانبهاتر است. یك فلاپی دیسك متعلق به سال ۱۹۸۸ میلادی با امضای موسس اپل به قیمت ۸۴ هزار دلار در حراجی به فروش رسید. این دیسك حاوی ابزارهای نرم افزاری سیستم مكینتاش (Macintosh System Tools Version ۶.۰ ) است و در اصل قیمت آن ۷۵۰۰ دلار تخمین زده می شد.
حراج فلاپی دیسك مذكور با قیمت هزار دلار شروع شد. در توضیح آن در وب سایت آمده است: فلاپی دیسك ابزارهای سیستم مكینتاش نسخه ۶ كه پشت آنرا «استیو جابز» امضا نموده است. این دیسك در وضعیت مناسبی قرار دارد و اندكی جوهر روی آن دیده می شود. این در شرایطی است كه استیو جابز تمایلی به امضا كردن یادگاری نداشت و بیشتر اوقات درخواست كلكسیونرها برای امضا را رد می كرد. البته ۴ روز قبل یك محصول دیگر اپل هم به حراج گذاشته شد. این محصول یك كامپیوتر اپل مكینتاش اصلی ( یكی از دو نسخه باقی مانده) بود كه به قیمت ۱۵۰هزار و ۷۵ دلار به فروش رسید.


1398/09/19
21:54:14
5.0 / 5
4515
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۱
لینک دوستان مینی كامپیوتر
مینی کامپیوتر