خدمت رسانی ایرانسل به بالای دو میلیون مشترک در روزهای اربعین ۱۴۰۲

خدمت رسانی ایرانسل به بالای دو میلیون مشترک در روزهای اربعین ۱۴۰۲

مینی کامپیوتر: ایرانسل با توسعه ظرفیت و زیرساخت های شبکه، تقویت و بهینه سازی پوشش رادیویی، راه اندازی موکب ویژه در مرز و... به زوار اربعین حسینی (ع) خدمت رسانی کرد.


به گزارش مینی کامپیوتر به نقل از روابط عمومی ایرانسل، نخستین و بزرگترین اپراتور دیجیتال ایران با هدف کمک به هرچه باشکوه تر برگزار شدن مراسم اربعین حسینی و خدمت رسانی به زوار میلیونی این آیین در کشور عراق و نیز در نقاط مرزی، اقدام های گسترده ای را در عرصه های توسعه و بهبود زیرساخت های ارتباطی، خدمات رومینگ با تعرفه های تخفیفی، ارائه بسته های رومینگ اینترنت، مکالمه و پیامک با تخفیف استثنایی، خدمت رسانی به زوار در موکب اختصاصی مرز باشماق و پشتیبانی از مشترکان با حضور نیروهای مستقر، انجام داده است. مجموع این اقدامات به خدمت رسانی به بالای دو میلیون مشترک ایرانسلی در این ایام منجر گردید. با در نظر گرفتن تخفیف های استثنایی ارائه شده در بسته ها و تعرفه های رومینگ، میزان مصرف اینترنت رومینگ مشترکان ایرانسل نسبت به زمان مشابه سال گذشته، با رشد بسیار شایان توجهی همراه بود. ایرانسل با برنامه ریزی دقیق و پیش بینی استقبال گسترده مشترکان، از ماه های ابتدایی سال ۱۴۰۲، گسترش زیرساخت های شبکه را در دستور کار قرار داد. برقراری لینک مستقیم با شبکه ارتباطی عراق بوسیله شرکت ارتباطات زیرساخت و طی تفاهم نامه مشترک با کشور عراق، توسعه ظرفیت با اپراتورها و هاب های بین المللی، ایجاد پوشش در نقطه صفر مرزی «ریمدان» برای اولین بار، توسعه ظرفیت انتقال در مراکز ارتباطی استانهای مرزی، اضافه کردن سایت برای تقویت پوشش رادیویی در استانهای مرزی، اضافه کردن ۱۶ سایت جدید و بروزرسانی ۳۲ سایت در استانهای مرزی با هدف تقویت پوشش داخلی و راه اندازی ۱۵ سایت سیار در پایانه های مرزی، همچون موارد انجام شده است. نخستین و بزرگترین اپراتور دیجیتال ایران، همین طور با هدف تسهیل ارتباطات و دسترسی به اینترنت برای زوار اربعین در کشور عراق، ضمن کاهش تعرفه های رومینگ بین الملل در کشور عراق، پنج بسته اینترنت رومینگ بین الملل و چهار بسته ترکیبی اینترنت، مکالمه و پیامک را ویژه زوار اربعین در کشور عراق معرفی نمود. این بسته ها نسبت به سال گذشته، تا ۷۰ درصد تخفیف را برای مشترکان به همراه داشت که مقرون به صرفه بودن آن، سبب رشد چشم گیر مصرف اینترنت، مکالمه و پیامک در این ایام شد.
علاوه بر موارد فوق، امسال نیز مثل قبل، ایرانسل یک بسته اینترنت یک گیگابایتی را بصورت رایگان به مشترکان ارائه کرده بود. این بسته با اعتبار هفت روز، در تمام نقاط کشور قابل فعال سازی و در نواحی مرزی مهران، شلمچه، چذابه، خسروی، باشماق و تمرچین و مسیرهای تردد زوار منتهی به این مناطق، قابل استفاده بود. همین طور ایرانسل که یکی از سهامداران اصلی سوپر اپلیکیشن روبیکا است، بوسیله سرویس رومینگ خود، خدمات ارتباطی رایگان را جهت استفاده از این اپلیکیشن پرمخاطب، در کشور عراق ارائه داد. به همین دلیل و از شروع شهریور ۱۴۰۲، تماس صوتی و تصویری، ارسال پیام متنی، صوت و تصویر در پیامرسان روبیکا و استفاده از سرویس روبینو، با بهره مندی از رومینگ ایرانسل رایگان شد. ایرانسل با پایش شبانه روزی خدمات رومینگ بین الملل خود در روزهای اربعین حسینی، همیشه اهتمام در ایجاد بالاترین سطح تجربه کیفیت رومینگ بین الملل را برای زوار اربعین حسینی داشت. نمایندگان ایرانسل، ۱۰ روز پیش از اربعین، با حضور گسترده و شبانه روزی به مدت دو هفته در نقاط مرزی داخلی، شهرهای نجف اشرف، کربلای معلی، سامرا و طول مسیر راهپیمایی و نیز پایانه فرودگاهی امام خمینی (ره)، خدماتی همچون فروش سیمکارت، انجام تنظیمات دیتای تلفن همراه و فعال سازی بسته های ویژه اربعین، اتصال به شبکه های Zain و Asiacell، افزایش حد اعتبار مشترکان دائمی، تنظیمات رومینگ و برقراری ارتباط رایگان برای زائرانی که به هر علتی قادر به برقراری تماس نبودند را ارائه کردند و با هماهنگی تیم های فنی اپراتورهای عراقی، بصورت شبانه روزی مشکلات احتمالی مشترکان را بررسی و برطرف کردند. ایرانسل علاوه بر خدمت رسانی در نقاط فوق، در مرز باشماق واقع در شهر مریوان، موکب ویژه ای را، راه اندازی نمود. گروهی از کارمندان ایرانسل بصورت داوطلبانه و شبانه روزی در این موکب، علاوه بر فراهم کردن امکان استراحت زوار و ارائه اینترنت رایگان، از آنها با وعده های مختلف غذایی و انواع نوشیدنی، پذیرایی کردند و در حوزه های مختلف همچون استفاده هرچه بهتر از خدمات ارتباطی ایرانسل، همراه آنها بودند.

1402/06/22
09:57:05
5.0 / 5
334
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۵
مینی کامپیوتر