رونق اپلیكیشن های دارای زبان بومی در هند

رونق اپلیكیشن های دارای زبان بومی در هند

به گزارش مینی كامپیوتر بازار محتوای دیجیتال در هند در حال تحولات بسیار مهمی است كه یكی از این تحولات اقبال به استفاده از اپلیكیشن هایی است كه محتوای خویش را به زبان بومی تولید و منتشر می كنند.به گزارش مینی كامپیوتر به نقل از آسین ایج، بر مبنای آماری كه اخیرا توسط گوگل در مورد بازار محتوای دیجیتال هند انتشار یافت، ۹۰ درصد از كاربران جدید اینترنت در این كشور محتوای مورد نیاز خویش را به زبان های محلی هندی دریافت و تأمین كرده و علاقه ای به استفاده از محتوا به دیگر زبان ها ندارند.
هند هم اكنون دارای ۵۳۰ میلیون كاربر اینترنت است و از نظر مصرف محتوای دیجیتال در صدر كشورهای جهان قرار دهد. از همین رو رویكرد جدید كاربران اینترنت در این كشور در زمینه مصرف محتوا به زبان های محلی اهمیت فوق العاده ای یافته و نشانگر شكل گیری یك روند جدید در این كشور است كه می تواند به كشورهای دیگر تسری یابد.
بر همین اساس نه تنها محتوای متنی در بازار محتوای دیجیتال هند به زبان های محلی تولید می شود، بلكه این روند در زمینه تولید محتوای صوتی و ویدئویی هم مشاهده می شود.
در میان اپلیكیشن های مختلف در حال افزایش محبوبیت در هند، تیك تاك رتبه اول را كسب كرده است. از این اپلیكیشن برای تولید ویدئوهای كوتاه مفرح به صورت گسترده استفاده می شود. این اپلیكیشن به ده زبان متداول در هند در دسترس می باشد و میزان بارگذاری آن از ۲۰۰ میلیون بار گذشته است.


منبع:

1398/10/22
16:03:16
5.0 / 5
4321
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۳
مینی کامپیوتر