كودك هشت ساله آمریكایی به پردرآمدترین یوتیوبر سال 2019 تبدیل شد

كودك هشت ساله آمریكایی به پردرآمدترین یوتیوبر سال 2019 تبدیل شد

مینی كامپیوتر: معمولا از كودكان انتظار می رود سرگرم بازی با اسباب بازی هایشان باشند؛ اما كودكی هشت ساله پردرآمدترین یوتیوبر سال 2019 شده است.


زومیت نوشت: كودكی هشت ساله در سال ۲۰۱۹ بیشتر از ۲۶ میلیون دلار درآمد ازطریق یوتیوب به دست آورد و این درآمد چهارمیلیون دلار بیشتر از درآمد سال قبل اش بوده است. بر طبق اطلاعات مجله ی فوربز، Ryan Kaji پسر هشت ساله ی آمریكایی به همراه والدینش از چهار سال قبل كانال یوتیوبی در حوزه ی اسباب بازی راه اندازی كرده و الان به پردرآمدترین كانال یوتیوب در سال ۲۰۱۹ تبدیل گشته است.
كانال یوتیوب رایان درواقع با بررسی اسباب بازی ها به راه افتاد و بعد از آن، تولید محتوای این كانال به آزمایش های علمی و چالش ها و ویدئوهای جذاب و فیلم و موسیقی رسید. میلیون ها طرفدار از سراسر جهان محتوای او را به اشتراك می گذارند و كانال یوتیوب رایان بیشتر از ۲۳ میلیون دنبال كننده دارد. ویدئوهای این كودك هشت ساله میلیون ها بار بازدید می شود و به طوركلی، بیشتر از ۳۴ میلیارد بار دیده شده است. ویدئوهای این كانال محبوب معمولا به صورت روزانه منتشر می شود و بین ۵ تا ۱۰ دقیقه است. موفقیت در یوتیوب برای ریان فرصت های مالی زیادی به وجود آورده است و قسمتی از ۲۶ میلیون دلار درآمد او امسال مربوط به فروش اسباب بازی های برند و لباس و سایر كالاها بوده است. درادامه ی لیست پردرآمدترین یوتیوبرهای سال ۲۰۱۹، كانال Dude Perfect در جایگاه دوم قرار گرفته كه پنج دوست در ۳۰ سالگی شان ورزش می كنند و توضیحات ورزشی می دهند و ركوردهای گینس را می شكنند. این كانال نیز در سال ۲۰۱۹ بیشتر از ۲۰ میلیون دلار درآمد به دست آورده است. در جایگاه سوم این لیست كانال آناستازیا رادینسایا، دختر پنج ساله ی روسی، قرار دارد كه پدرش فیلم های جذاب و رنگارنگ و بسیار خلاقانه از او می سازد. ویدئوهای آناستازیا سبب شده یوتیوب فضای خوبی برای كودكان شود و این ویدئوهای بامزه نظر بسیاری را به خود جلب كرده است. آناستازیا ازطریق كانال یوتیوب خود در سال ۲۰۱۹ بیشتر از ۱۸ میلیون دلار درآمد كسب كرده است.
مجله ی فوربز درواقع افرادی را یوتیوبر یا ستاره های یوتیوب می داند كه درآمد اصلی شان ازطریق این رسانه و ساخت و انتشار ویدئو باشد. درآمد این افراد به شكل های مختلفی از یوتیوب حاصل می شود كه می توان به تبلیغات، محتوای حمایت شده، فروش كالا و... اشاره نمود. 2121


منبع:

1398/11/10
11:13:56
5.0 / 5
4356
تگهای خبر: تبلیغات , تولید
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۳
لینک دوستان مینی كامپیوتر
مینی کامپیوتر