بهترین برنامه های سرگرمی و كاربردی برای دوران قرنطینه در خانه

بهترین برنامه های سرگرمی و كاربردی برای دوران قرنطینه در خانه

مینی كامپیوتر: چه به سبب شیوع ویروس كرونا در خانه قرنطینه یا برای پیشگیری و جلوگیری از پخش آن در خانه مانده اید، بالاخره پس از گذشت چند روز حوصله تان سر می رود و خسته می شوید.جالب است بدانید شما تنها نیستید، قرنطینه در چین موجب شد تا آمار دانلود برنامه و بازی برای گوشی شکسته شود. به جز تماشا فیلم و سریال کارهای دیگری می توان با انواع برنامه های گوشی انجام داد که در اینجا بعضی از این برنامه های کاربردی را به شما معرفی می نماییم.
Duolingo


در قرنطینه، زمان خودرا صرف یادگیری یک مهارت جدید یا تقویت مهارتی که دارید کنید. دولینگو برنامه ایست که با آن می توانید در این دوران با دیگران در اطراف دنیا ارتباط برقرار کنید و عین حال به آموزش زبان جدید یا تقویت زبانی که می دانید بپردازید. با این برنامه می توانید به آسان ترین روش ممکن زبان یاد بگیرید و بعد از این دوران از آن استفاده کنید.

Todoist


اگر شغل شما به گونه ایست که می توانید درون خانه کار کنید احیانا به این برنامه نیاز دارید. انجام همزمان کارها و کارهای خانه ممکنست کمی گیج کننده و زیاد باشد و موجب فراموشی بعضی از آنها شود. این برنامه با یادآوری کردن و تعیین زمان برای انجام آنها به شما کمک می نماید تا تمامی کارهای خودرا بدون هیچ حواس پرتی انجام دهید.

Draw Something


در دوران قرنطینه با دوستان خود بوسیله برنامه های و بازی های اینترنتی در ارتباط باشید. Draw Something یکی از برنامه های عالی برای گذراندن وقت با دوستان در این زمان است. این برنامه به آسانی به دیگران متصل می شود و سرگرم کننده است. شما یک کلمه را انتخاب و آنرا نقاشی می کشید و منتظر می شوید تا دوستانتان آنرا حدس بزنند. این برنامه سرگرم کننده موجب می شود تا زمان کمی سریعتر برای شما بگذرد.

Musee du Louvre Official Appاگر در قرنطینه خانگی به سر می برید و نمی توانید به مکان های دیگر سفر کنید، می توانید بوسیله تلفن خود به آثار هنری زیبا دسترسی پیدا کنید و بجای رفتن و حضور فیزیکی در موزه لوور، برنامه رسمی آنرا نصب کنید و به پاریس و موزه لوور سفر کنید. صدها و هزاران آثار هنری را تماشا و بررسی کنید و برای سفرهای بعدی خود برنامه ریزی کنید. سایر موزه ها نیز مانند موزه Uffizi Gallery در فلورانس نیز چنین برنامه ای را دارند.

Headspace


حالا زمانی است که مدام اضطراب و استرس های گوناگون به انسان ها وارد می شود، بدین سبب مراقبت از سلامت روان از همه چیز مهمتر است. تمرین مراقبه و مدیتیشن یکی از بهترین روش ها برای مراقبت از خود است. استفاده از یک برنامه برای این کار می تواند بسیار موثر باشد. یکی از برنامه های خوب برای مدیتیشن Headspace است و به شما کمک می نماید تا فکر خودرا از موضوعات مضطرب کننده دور کنید و به مسائل خوب فکر کنید.
bigseventravel.com
۲۱۲۱

1399/02/11
11:14:23
5.0 / 5
2854
تگهای خبر: اینترنت , دانلود , كاربر
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۳
لینک دوستان مینی كامپیوتر
مینی کامپیوتر