در اعتراض به اخراج كارگران؛

مدیر ارشد آمازون استعفا داد

مدیر ارشد آمازون استعفا داد

مینی كامپیوتر: یكی از مدیران ارشد خدمات وب آمازون، در اعتراض به اخراج كارگران این شركت برای فاش كردن اقدامات ناكافی در جهت مقابله با كووید19، از سمت خود استعفا كرد.به گزارش خبر گزاری مهر به نقل از انگجت، در این اواخر آمازون برخی از کارگران منتقد سیاست هایش را اخراج کرد و همین مورد میان مدیران رده بالای شرکت نارضایتی هایی به وجود آورده است.
تیم بری، نایب رییس بخش خدمات وب آمازون بنا بر این از سمت خود استعفا داده است. یکی از دلیلهای استعفای او تنبیه کارگرانی اعلام شده که نگرانی درباره اقدامات حفاظتی ناکافی در مقابل کووید۱۹ در انبارهای آمازون را فاش کردند.
هر چند بگفته او آمازون تلاش زیادی دارد تا ایمنی انبارها را حفظ کند و در بخشی که وی در آن فعالیت می کرد نیز رفتار خوبی با کارمندان وجود داشته است اما بری نیز معتقد می باشد کارگران حقیقت را می گویند و جریانی مسموم در آمازون وجود دارد که به اخراج منتقدان منجر می شود. چنانچه وی در سمت خود باقی می ماند، به معنای قبول کردن اقداماتی بود که نسبت به آنها اعتراض داشت.
همچنین بری به تاریخچه ای از تهدید کارمندان یا اخراج آنان اشاره نموده است. از طرف دیگر چند کارگر ادعا می کنند آمازون تهدید کرده به سبب اعتراض به تغییرات آب و هوایی آنها را اخراج می کند. گروهی دیگر نیز که خواستار اقدامات امنیتی بهتر در مقابل کووید۱۹ بودند نیز خیلی سریع شغل خودرا از دست دادند.
پیش از این آمازون تاکید داشت که فعالان تغییرات آب وهوایی سیاست های این شرکت درباره ارتباطات خارجی را نقض می کنند و دلیل اخراج معترضان به سیاست های مربوط ایمنی کووید۱۹ نیز عدم رعایت قوانین فاصله گذاری اجتماعی بوده است.
اما بری این ادعاها را قبول ندارد.


منبع:

1399/02/16
23:24:11
5.0 / 5
2510
تگهای خبر: خدمات , سرویس , شركت , فعالیت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۱
لینک دوستان مینی كامپیوتر
مینی کامپیوتر