مشاغل كوچك بیشتر در معرض سرقت اطلاعات هستند

مشاغل كوچك بیشتر در معرض سرقت اطلاعات هستند

نتایج یك بررسی علمی نشان میدهد هكرها علاقه زیادی به حمله به آدرس های ایمیل متعلق به كسب و كارهای كوچك دارند.به گزارش مینی کامپیوتر به نقل از آسین ایج، هکرها سرقت اطلاعات از ایمیل شرکت های کوچک و تا حدی متوسط را به حمله به ایمیل های شرکت های بزرگ ترجیح می دهند. برای اینکه شرکت های کوچک و متوسط معمولاً از خدمات رایگان ایمیل استفاده می نمایند و دامنه اختصاصی و خاص خودرا به این منظور طراحی نمی کنند.
تحقیقات پلیس هند در مورد جرایم سایبری در این کشور نشان میدهد کوشش برای نفوذ به آدرس های ایمیل متعلق به کسب و کارها در این کشور روز به روز درحال افزایش است و دامنه های رایگان و عمومی که توسط کسب و کارها مورد استفاده قرار می گیرند بیشتر از دامنه های اختصاصی شرکت ها در معرض خطر هستند. برای اینکه دامنه های اختصاصی ایمیل امنیت بیشتری دارند.
در عین حال کسب و کارهای کوچک و متوسط از بودجه کافی برای اختصاص آدرس ایمیل برخوردار نیستند و از همین رو به استفاده از خدمات عمومی و رایگان ایمیل روی می آورند و از همین طریق امنیت خودرا به خطر می اندازند.
حملات مورد اشاره معمولاً با هدف سرقت اطلاعات مالی و بانکی صاحبان کسب و کارها صورت می گیرد و گاهی منجر به افشای داده های شرکت ها و افراد ثالث نیز می شود. پس لازم است شرکت های کوچک و متوسط نیز با صرف هزینه ای اندک از خدمات ایمیل اختصاصی خود استفاده کنند.

1399/04/11
13:46:34
5.0 / 5
2800
تگهای خبر: خدمات , شركت , هك
این مطلب را می پسندید؟
(2)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۳
مینی کامپیوتر