تقدیر از ۳۱ زوج كادر درمان كه در بحبوحه كرونا زندگی خویش را بدون جشن آغاز كردند

تقدیر از ۳۱ زوج كادر درمان كه در بحبوحه كرونا زندگی خویش را بدون جشن آغاز كردند

به گزارش مینی كامپیوتر رئیس دانشگاه علوم پزشكی شهید بهشتی به مناسبت فرا رسیدن سالگرد ازدواج حضرت علی(ع) و حضرت فاطمه (س)، از ۳۱ زوج جوان كادر بهداشت و درمان دانشگاه كه به خاطر جلوگیری از شیوع ویروس كرونا، با صرف نظر از برگزاری جشن ازدواج زندگی مشترك خویش را آغاز كردند، قدردانی كرد.


به گزارش مینی کامپیوتر به نقل از ایسنا، دکتر علیرضا زالی با اعلان اینکه کادر بهداشت و درمان بعنوان قهرمانان ملی در خط مقدم جبهه مبارزه با ویروس کرونا قرار دارند، اقدام این زوج های جوان برای آغاز زندگی مشترک و در عین حال پرهیز از برگزاری جشن را اقدامی امیدآفرین و ایثارگرانه در دوران شیوع ویروس کرونا عنوان نمود.
وی با اشاره به اینکه چنین اقدامی از جانب کادر بهداشت و درمان می تواند موجب الگوسازی برای آحاد افراد جامعه باشد، خطاب به این زوج های جوان اظهار داشت: آنچه که به پیوند شما جلای بهادار ای می بخشد، ایجاد یک سپر امنیتی برای صیانت از جان میهمانان و عزیزانتان است، خودداری از برگزاری جشن ازدواج در این شرایط کاری بسیار سنجیده، مسئولانه و عالمانه است.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی با اعلان اینکه تجمعاتی همچون جشن عروسی و مراسم عزاداری بعنوان کانون های ابتلای به کرونا شناخته می شوند، اظهار نمود: برگزار نکردن جشن ازدواج توسط کادر درمانی می تواند بعنوان یک الگو و کنش فرهنگی مورد توجه عموم مردم قرار گیرد.
زالی همین طور در ادامه با اعلان اینکه پیوند آسمانی حضرت علی (ع) و حضرت فاطمه (س) در تاریخ اسلام پیوندی بسیار حائز اهمیت قلمداد می شود، دوری از تجمل گرایی و سهولت در ازدواج را اقدامی پسندیده و مطابق با سیره ائمه اطهار خواند.
او همینطور با اعلان اینکه کادر بهداشت و درمان در دوران شیوع ویروس کرونا کارنامه بسیار درخشانی از خود بجای گذاشته اند، اظهار داشت: چنین وصلت هایی در این دوران توسط کادر بهداشت و درمان، بسیار امید بخش، درخور توجه و التفات است.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی، در آخر ضمن اهدای لوح تقدیر و هدایایی به این زوج ها، برای آنان در تمامی عرصه های زندگی آرزوی خوشبختی، سعادت و بهروزی کرد.
به سبب رعایت پروتکل های بهداشتی، در این مراسم از ۳ زوج به صورت حضوری در ستاد دانشگاه و از سایر زوج ها به صورت ویدیوکنفرانس تقدیر گردید.1399/05/01
23:48:29
5.0 / 5
2086
تگهای خبر: دانشگاه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۵
مینی کامپیوتر