كرونا درآمد زوم را ۴ برابر كرد

كرونا درآمد زوم را ۴ برابر كرد

پلت فرم ویدئو كنفرانس زوم به سبب شیوع ویروس كرونا روزهای خوبی را سپری می كند و درآمد آن در سه ماهه دوم سال 2020 نسبت به زمان مشابه سال قبل چهار برابر شده است.به گزارش مینی کامپیوتر به نقل از ورج، درآمد زوم در سه ماهه دوم سال ۲۰۲۰ به ۶۶۳.۵ میلیون دلار رسید که در مقایسه با رقم ۱۴۵.۸ میلیون دلاری سه ماهه دوم سال ۲۰۱۹ چهار برابر شده است.
زوم هم اکنون بیش از ۳۷۰ هزار مشترک ثابت دارد که این تعداد کاربر هم نسبت به سال قبل رشدی ۴۵۸ درصدی داشته است.
به گفته اریک یوآن مدیرعامل زوم، قابلیت نرم افزار زوم برای ارائه خدمات ویدئوکنفرانس به دانش آموزان، معلمان، کارمندان و کارکنان شرکت های دولتی و خصوصی در عصر خانه نشینی و دورکاری الزامی ناشی از شیوع ویروس کرونا موجب این مقدار استقبال از نرم افزار مورد اشاره گردیده است.
۸۱ درصد از میزان افزایش درآمد زوم ناشی از پیوستن کاربران جدید به نرم افزار مورد اشاره است. خیلی از شرکت های بزرگ دولتی و خصوصی در آمریکا، اروپا و آسیا مشترک خدمات پولی زوم هستند که همچون آنها می توان به اکسون موبیل، اکتی ویژن و غیره اشاره نمود.
پیش بینی می شود درآمد زوم در سال مالی ۲۰۲۱ به ۲.۳۹ میلیارد دلار افزایش یابد. درآمد زوم در سه ماهه اول سال ۲۰۲۰ نیز با رشد ۱۷۰ درصدی نسبت به زمان مشابه سال قبل به ۳۲۸ میلیون دلار رسیده بود. البته لطمه پذیری های امنیتی نرم افزار مورد اشاره مشکلاتی را برای کاربران آن در شش ماه گذشته ایجاد کرد.

1399/06/12
20:53:50
5.0 / 5
2040
تگهای خبر: خدمات , شركت , كاربر , نرم افزار
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۱
لینک دوستان مینی كامپیوتر
مینی کامپیوتر