فیسبوك و توئیتر مطالب مشكوك درباره پسر جو بایدن را محدود كردند

فیسبوك و توئیتر مطالب مشكوك درباره پسر جو بایدن را محدود كردند

مینی كامپیوتر: همزمان با نزدیك شدن به زمان برگزاری انتخابات ریاست جمهوری آمریكا، توئیتر و فیسبوك می گویند باز توزیع مطالبی مشكوك در مورد تخلف ادعایی پسر جو بایدن را محدود می كنند.به گزارش مینی کامپیوتر به نقل از انگجت، هر دو شبکه اجتماعی فیسبوک و توئیتر مدعی هستند گام هایی را برای کند کردن روند باز توزیع خبری از روزنامه نیویورک پست برداشته اند که در آن ادعا شده ایمیل هایی از لپ تاپ پسر جو بایدن به دست آمده که نشانه تخلفات وی است.
فیس بوک و توئیتر می گویند در مورد سندیت و اصالت این خبر تردیدهای جدی وجود دارد و ستاد انتخاباتی جو بایدن هم با انتشار اطلاعیه ای بخش های زیادی از محتوای این خبر را دروغ و جعلی دانسته است. هر دو شبکه اجتماعی مذکور می گویند تا زمانی که اصالت این خبر توسط کارشناسان فیسبوک و توئیتر اثبات نشود جلوی باز توزیع آنرا می گیرند.
فیس بوک و توئیتر همین طور تلاش می کنند تا خبر مذکور را پس از باز توزیع کمتر در معرض دید سایر کاربران قرار دهند. البته آنها جلوی به اشتراک گذاری لینک خبر نیویورک پست را نمی گیرند. توئیتر از ساعاتی قبل سختگیری خودرا دراین زمینه بیشتر کرده و به اشتراک گذاری لینک این خبر در پست ها و بخش پیام های مستقیم را ممنوع کرده است. در مورد لینک های ارسالی قبلی این خبر هم پیام لینک مورد اشاره ممکنست ناایمن باشد، نمایش داده می شود.


منبع:

1399/07/26
15:06:44
5.0 / 5
1573
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۴
مینی کامپیوتر