برای خدمات دهی به زائران اربعین؛

ارتباط ماهواره ای ۴ ایستگاه مرزی هلال احمر برقرار شد

ارتباط ماهواره ای ۴ ایستگاه مرزی هلال احمر برقرار شد

مینی كامپیوتر: سازمان فضایی ایران از برقراری ارتباط ماهواره ای 4 ایستگاه مرزی سازمان امداد و نجات هلال احمر و مركز پیش بیمارستانی سازمان اورژانس كشور برای خدمت رسانی به زوار اربعین آگاهی داد.به گزارش مینی كامپیوتر به نقل از مهر، سازمان فضایی ایران اعلام نمود كه با هماهنگی و همكاری داوطلبانه شركت های خصوصی، ارتباط ماهواره ای ۴ ایستگاه مرزی سازمان امداد و نجات هلال احمر و مركز پیش بیمارستانی سازمان اورژانس كشور مستقر در ایلام برای خدمت رسانی بهتر به زوار اربعین برقرار شد.
براین اساس به منظور ارتقاء پایداری شبكه ارتباطی سازمان های امدادی و خدمت رسان به زائران اباعبدالله الحسین (ع)، ارتباط ماهواره ای ایستگاه های سازمان هلال احمر در چهار نقطه مرزی خسروی، مهران، چذابه و شلمچه بعنوان پشتیبان ارتباط زمینی برقرار شد و مورد بهره برداری قرار گرفت.
همچنین ارتباط ماهواره ای مركز پیش بیمارستانی سازمان اورژانس كشور در نقطه مرزی ایلام در حال تأمین و بهره برداری است. اقدامات لازم نیز برای برقراری ارتباط خودرو های سیار در اختیار مجموعه های ICT استان های مرزی نیز با همكاری شركتهای ماهواره ای انجام شده است.
با توجه به استقبال بی نظیر از مراسم پیاده روی اربعین امسال، سازمان فضایی ایران در تلاش است با به كارگیری ظرفیت های موجود فضایی كشور و با همكاری بخش خصوصی، در جهت ارتباط پایدار دستگاه های خدمات رسان در مناطق مرزی و افزایش قابلیت اطمینان و بهبود كیفیت این ارتباطات گام بردارد كه گزارش اقدامات انجام شده بزودی اطلاع رسانی می شود.


منبع:

1398/07/24
22:58:01
5.0 / 5
4426
تگهای خبر: خدمات , شركت , كیفیت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۵
لینک دوستان مینی كامپیوتر
مینی کامپیوتر