معرفی تكنولوژیهای جدید شاتل موبایل در نمایشگاه اینترنت اشیا

معرفی تكنولوژیهای جدید شاتل موبایل در نمایشگاه اینترنت اشیا

مینی کامپیوتر: شاتل موبایل با معرفی تکنولوژیهای جدید خود در نمایشگاه سالانه اینترنت اشیا (IoT) و رویداد هفته ایران دیجیتال حضور پیدا کرد.به گزارش تجاری خبرگزاری مهر، این نمایشگاه در ایام ۲۷ و ۲۸ بهمن ۱۳۹۹ در محل نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار می گردد که شاتل موبایل نیز در سالن ۲۷، غرفه ۷ با معرفی تکنولوژیهای جدید خود در آن حضور دارد.
شاتل موبایل اپراتور نسل جدید تلفن همراه کشور، نخستین و تنها ارائه دهنده «سیم کارت هوشمند» در ایران است. سیمکارت هوشمند شاتل موبایل، با بهره گیری از زیرساخت فنی مبتنی بر هوش مصنوعی و قابلیت اتصال خودکار به بهینه ترین و باکیفیت ترین شبکه و آنتن موبایل موجود در هر منطقه، همیشه بهترین پوشش شبکه را انتخاب می کند.
از تکنولوژیهای جدید این اپراتور که در نمایشگاه اینترنت اشیا به بازدیدکنندگان معرفی خواهد شد، راهکار M۲M است که امکان ارتباط دستگاهها و وسایل مختلف بر بستر اینترنت را فراهم می آورد.
همچنین فناوری «موبایل کانکت» که برای نخستین بار در ایران، توسط شاتل موبایل و با همکاری پژوهشکده AICT دانشگاه صنعتی شریف ارائه شده است در این نمایشگاه معرفی خواهد شد.
صاحبان کسب وکار می توانند با راهکار APN-VPN شاتل موبایل نیز آشنا گردند که امکان ارتباط درون سازمانی را بدون وابستگی به اینترنت، از یک بستر امن فراهم می آورد.
فناوری OTA/AOTA نیز که برمبنای آن امکان مدیریت سیمکارت ازراه دور برای اپراتور وجود دارد به بازدیدکنندگان معرفی خواهد شد.
در این نمایشگاه، کارشناسان شاتل موبایل جهت معرفی سایر راهکارهای سازمانی متنوع این اپراتور و ارائه مشاوره به صاحبان کسب وکارها حضور خواهند داشت.
علاقه مندان برای دریافت اطلاعات بیشتر درباب شبکه تلفن همراه شاتل موبایل، انتخاب شماره و خرید سیمکارت هوشمند شاتل موبایل با پوشش سراسری ۳G و ۴G/LTE با پیش شماره ۰۹۹۸ و کد یک، می توانند به وب سایت www.shatelmobile.ir مراجعه کنند یا بوسیله شماره ۰۹۹۸۱۰۰۰۰۰۰ به صورت ۲۴ ساعته با کارشناسان فروش شاتل موبایل در ارتباط باشند.
این مطلب، یک خبر آگهی بوده و خبرگزاری مهر در محتوای آن هیچ نظری ندارد.


منبع:

1399/11/27
21:11:13
0.0 / 5
912
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۵
لینک دوستان مینی كامپیوتر
مینی کامپیوتر