ارائه سرمایه گذاری یونیسف برای شركتهای فناورانه حوزه یادگیری ماشین

ارائه سرمایه گذاری یونیسف برای شركتهای فناورانه حوزه یادگیری ماشین

به گزارش مینی کامپیوتر راه کارهای هوش مصنوعی و یادگیری ماشین که توسط شرکتهای نوپای فناوری ارائه و به بهبود دسترسی و عرضه خدمات و سیستم های دیجیتال کمک می کنند، از حمایت مالی صندوق نوآوری یونیسف برخوردار می شوند.


به گزارش روز سه شنبه معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، ستاد اقتصاد دیجیتال و هوشمندسازی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری در فراخوان «توسعه راه کارهای هوش مصنوعی و یادگیری ماشین» صندوق نوآوری یونیسف که به بهبود دسترسی و عرضه خدمات و سیستم های دیجیتال منجر می شود همکاری و مشارکت کرده است.
صندوق نوآوری یونیسف به دنبال سرمایه گذاری بدون سهم سرمایه تا سقف ۱۰۰ هزار دلار برای تأمین مالی و حمایت فنی (در مرحله کشت ایده) شرکتهای نوپای فناورانه انتفاعی که پتانسیل کمک به بشریت را دارند، است.
استارتاپ هایی که از یادگیری ماشینی، علوم داده یا هوش مصنوعی استفاده می نمایند و کسب و کار آنها در یکی از کشورهایی که برنامه های کشوری یونیسف در آن اجرا می شود، ثبت شده است و همینطور دارای نمونه اولیه کارآمد با نتایج امیدوارکننده متن باز هستند می توانند از این حمایت ها برخوردار شوند.
علاقه مندان برای کسب اطلاعات بیشتر می توانند تا ۱۱ مردادماه سالجاری به آدرس اینترنتی http: //ictc.isti.ir/ رجوع کنند.منبع:

1400/04/16
23:25:07
5.0 / 5
1045
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۴
مینی کامپیوتر