پاویون شرکتهای دانش بنیان در نمایشگاه بین المللی فناوری اطلاعات کیش برپا می شود

پاویون شرکتهای دانش بنیان در نمایشگاه بین المللی فناوری اطلاعات کیش برپا می شود

پاویون شرکتهای دانش بنیان در نمایشگاه بین المللی فناوری اطلاعات و ارتباطات کیش در ایام ۱۹ تا ۲۲ اردیبهشت ماه با حمایت صندوق نوآوری و شکوفایی برگزار می شود.


به گزارش گروه علم و آموزش ایرنا، علاقمندان برای حضور در پاویون شرکتهای دانش بنیان در این نمایشگاه می توانند تا پنجم اردیبهشت ماه جاری جهت ثبت نام به سامانه غزال به آدرس ghazal.inif.ir مراجعه نموده و برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره ۰۹۱۲۰۳۹۸۱۶۸ تماس بگیرند.
پاویون شرکتهای دانش بنیان در نمایشگاه بین المللی فناوری اطلاعات و ارتباطات کیش در ایام دوشنبه ۱۹ تا پنجشنبه ۲۲ اردیبهشت ماه برگزار می شود و ظرفیت حضور شرکت ها در این پاویون محدود است.
براساس گزارش روابط عمومی صندوق نوآوری و شکوفایی، شرکتهای دانش بنیان فعال در حوزه های شهر هوشمند، هوش مصنوعی، فناوری های بانکی، اینترنت اشیاء، اقتصاد دیجیتال و ارزهای دیجیتالی و زیرساخت و تجهیزات مخابراتی در این نمایشگاه حضور پیدا می کنند.
برپایی پاویون های شرکتهای دانش بنیان در نمایشگاه های داخلی یکی از خدمات صندوق نوآوری و شکوفایی در جهت توسعه بازار شرکتهای دانش بنیان است که طی آن شرکتهای منتخب می توانند از تخفیف ۹۰ درصدی در تأمین هزینه های در ارتباط با شرکت در نمایشگاه ها برخوردار شوند و به معرفی محصولات و دستاوردهایشان بپردازند.


منبع:

1401/02/02
12:51:20
5.0 / 5
486
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۳
مینی کامپیوتر