پیشنهادهای ویژه ایرانسل برای اربعین 1401

پیشنهادهای ویژه ایرانسل برای اربعین 1401

به گزارش مینی کامپیوتر، پیشنهادهای ویژه ایرانسل برای اربعین حسینی ۱۴۰۱ اعلام گردید.


به گزارش مینی کامپیوتر به نقل از روابط عمومی ایرانسل، پیشنهادهای ویژه نخستین و بزرگترین اپراتور دیجیتال ایران برای اربعین حسینی ۱۴۰۱، از ۱۱ تا ۲۹ شهریور ۱۴۰۱ عرضه می شود و شامل دو گروه پیشنهاد، برای قبل و پس از خروج از ایران است. پیشنهادهای ویژه ایرانسل برای زائرین اربعین، «پیش از خروج از کشور» زائرین ایرانسلی اربعین حسینی، می توانند با شماره گیری کد دستوری #۴۰* یا با بهره گیری از سوپر اپلیکیشن ایرانسل من، یک بسته اینترنت یک گیگابایتی را به صورت مجانی دریافت نمایند. این بسته، با اعتبار هفت روز، فقط در نواحی مرزی مهران، شلمچه، چذابه، خسروی، باشماق و تمرچین و مسیرهای منتهی به این مناطق، قابل استفاده می باشد. علاوه بر این، در مناطق مرزی مذکور، کیوسک های ویژه ای برای اتصال مجانی به اینترنت ایرانسل به صورت اینترنت وای فای، برای همه زائرین فراهم گشته است. برای فعال سازی وای فای، کاربران لازم است به شبکه وای فای متصل شده و طبق توضیحات صفحه مربوطه، عدد یک را به سرشماره ۱۱۵۵ برای کاربران ایرانسلی و ۳۰۰۰۰۱۱۵۵ برای کاربران غیرایرانسلی بفرستند تا رمز اتصال به شبکه، برای آنها ارسال شود. زائرین اربعین حسینی، جهت استفاده از شبکه ایرانسل به صورت رومینگ در خاک عراق، لازم است قبل از خروج از کشور، امکان اتصال به سرویس رومینگ را روی خط خود فعال کنند. برای این کار، کاربران می توانند کد دستوری #۱۱۱۱* را شماره گیری کرده و یا در سوپر اپلیکیشن ایرانسل من، به بخش «پرونده» و در ادامه، «خدمات رومینگ» رجوع کنند. پیشنهادهای ویژه ایرانسل برای زائرین اربعین، «پس از خروج از کشور» ایرانسل سال جاری هم مثل قبل، با عرضه تعرفه های ویژه مکالمه، پیامک و دیتا، در کنار زائرین اربعین حسینی است. برای تسهیل ارتباطات زائرین ایرانی در عراق، تخفیف های ویژه ای در تعرفه های خدمات رومینگ ایرانسل برای همه مشترکان اعتباری و دائمی در نظر گرفته شده است. بر این اساس، هر دقیقه تماس صوتی با ایران، ۹۰۰۰ تومان، هر دقیقه تماس صوتی دریافتی از ایران، ۶۰۰۰ تومان، هر دقیقه تماس صوتی با کشور عراق، ۴۰۰۰ تومان، ارسال هر پیامک، ۱۳۰۰ تومان و هر مگابایت اینترنت همراه، ۵۰۰ تومان خواهد بود.
دریافت پیامک در مدت سفر مجانی است و هزینه تماس ورودی و خروجی، بر اساس دقیقه و از زمان شروع مکالمه، محاسبه می گردد. بنابراین، در صورتیکه تماس وارده، پاسخ داده نشود، هزینه ای بابت آن در تماس منظور نخواهد شد. تعرفه های فوق، در مناطق زیر پوشش هر سه اپراتور کشور عراق، شامل Zain، Asiacell و Korek، قابل استفاده می باشد. در صورتیکه زائرین ایرانی در کشور عراق، اعتبار کافی برای برقراری تماس نداشته باشند، دوستان و عزیزان آنها از داخل ایران، می توانند هزینه رومینگ تماس را بپردازند. در این حالت، سامانه گویا از مخاطب تماس می خواهد که در صورت تمایل، این هزینه را بر عهده بگیرد. همچنین، بسته های اینترنت رومینگ، ویژه ایام اربعین، از راه کد دستوری #۴*۱۱۱۱* و هم سوپر اپلیکیشن ایرانسل من، قابل فعال سازی هستند. این بسته ها، شامل بسته ۶۰۰ مگابایتی و یک گیگابایتی هستند که با اعتبار هفت روز و با قیمت به ترتیب، ۲۵۰هزار تومان و ۳۹۰هزار تومان، عرضه شده اند. مشترکان ایرانسل توجه داشته باشند که بسته های اینترنت، مکالمه و پیامک فعال شبکه ایران، زمان حضور در کشور عراق، قابل استفاده نخواهند بود و لازم است که در صورت نیاز، بسته های اینترنت ویژه رومینگ را فعال کنند.
پیشنهاد می شود که مشترکان ایرانسل، قبل از ورود به کشور عراق، حداقل ۱۰۰ هزار تومان در سیمکارت اعتباری خود شارژ داشته باشند و اگر در طول سفر برای برقراری تماس با مشکلی مواجه گشتند، ابتدا از کافی بودن میزان اعتبار (شارژ) سیمکارت خود مطمئن شوند. پیشنهاد می شود که مشترکان دائمی نیز، به میزان مورد نیاز، حد اعتبار سیمکارت خویش را بالا برند. برای خرید شارژ و پرداخت قبض سیم کارت، مشترکان ایرانسل می توانند از راه یکی از روش های «خرید کارت شارژ و شماره گیری #رمزکارت شارژ*۱۴۱*» برای سیمکارت های اعتباری، «شماره گیری #۷* و خرید شارژ و یا پرداخت قبض با کارت بانکی» و یا استفاده از سوپر اپلیکیشن ایرانسل من، اقدام نمایند. روشن کردن گوشی تلفن همراه، هیچ هزینه ای ندارد. مشترکان ایرانسل لازم است توجه داشته باشند که با روشن کردن اینترنت رومینگ، اینترنت مورد استفاده در اپلیکیشن های تلفن همراه، با هزینه رومینگ محاسبه می شود. ازاین رو حتما از غیرفعال بودن اتصال خودکار یا غیرضروری به اینترنت، در اپلیکیشن های خود اطمینان حاصل کرده و هم برای پرهیز از هزینه های غیرضروری در هنگام حضور در کشور عراق، در تنظیمات پیام رسان های خود، دانلود خودکار ویدئو، عکس و فایل صوتی را غیرفعال کنند. مشترکان ایرانسل باید در نظر داشته باشند که برای تماس با شماره های ایرانی از خارج از کشور، لازم است قبل از شماره مشترک مدنظر خود، حتما کد ۰۰۹۸ را شماره گیری کنند. ایرانسل پیشنهاد می دهد تا مشترکان عزیز، شماره های مد نظر خویش را با پیش شماره‌ی ۰۰۹۸ روی گوشی خود ذخیره کنند تا در زمان برقراری تماس، سرعت عمل بیشتری داشته باشند. کارشناسان ایرانسل در روزهای اربعین، با حضور در کانترهای ویژه در مناطق مرزی، شامل مهران (بلوار کربلا نرسیده به پل زائر و هم میدان اربعین در پایانه مرزی)، قصرشیرین (مرز خسروی، ورودی گمرک جنب مسجد)، شلمچه (پارکینگ اصلی پایانه مرزی)، چذابه (عمود ۵۳ در محل استقرار موکب های حسینی) و تمرچین (جنب کارخانه قند پیرانشهر)، همینطور در شهرهای نجف (مقبرةالحکیم) و کربلا (سیدجوده و خیابان میثم تمار) و هم در راه پیاده روی اربعین (عمودهای ۱، ۲۰۲، ۴۹۴، ۷۸۰ و ۱۱۲۰)، آماده پاسخگویی و حل مشکلات احتمالی سیمکارت و گوشی و راهنمایی زائرین درباره‌ی استفاده از خدمات رومینگ هستند. عرضه برخی خدمات رفاهی و خدمات به زائرین در مناطق مرزی و در شهر کربلای معلی، از دیگر اقدامات ایرانسل در روزهای اربعین حسینی ۱۴۰۱ است. مشترکان ایرانسل می توانند با شماره گیری ۰۹۳۷۷۱۱۰۰۰۰، با بخش ویژه‌ی رومینگ در مرکز شبانه روزی ارتباط با مشتریان ایرانسل تماس بگیرند و از کارشناسان ایرانسل راهنمایی دریافت نمایند. علاوه بر این، کارشناسان ایرانسل از راه گفت وگوی آنلاین در وبسایت ایرانسل و اپلیکیشن ایرانسل من هم پاسخگوی مشترکان ایرانسل هستند. اطلاعات بیشتر در زمینه استفاده از خدمات رومینگ، در صفحه‌ی رومینگ وبسایت ایرانسل به نشانی irancell.ir/roaming دردسترس است.


منبع:

1401/06/15
09:47:36
5.0 / 5
192
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۴
لینک دوستان مینی كامپیوتر
مینی کامپیوتر