آمازون از ترس توفان انبارهای خویش را در فلوریدا تعطیل کرد

آمازون از ترس توفان انبارهای خویش را در فلوریدا تعطیل کرد

به گزارش مینی کامپیوتر، آمازون بعضی از انبارهای خویش را در فلوریدا به علت نزدیک شدن طوفان یان به این ایالت، موقتاً تعطیل کرده است.به گزارش مینی کامپیوتر به نقل از سی ان بی سی، این شرکت تجارت الکترونیک موقتاً انبارهای خویش را در نزدیکی تامپا و اورلاندو در مرکز فلوریدا بسته است. انتظار می رود انبارهای مذکور تا روز جمعه بسته بمانند.
ریچارد روچا، سخنگوی آمازون در این مورد اظهار داشت: «ما از نزدیک، مسیر طوفان یان را زیر نظر داریم و فعالیتهای خویش را بگونه ای تنظیم می نماییم تا ایمنی کارمندانمان و کسانی که از سوی ما کالا تحویل می دهند را حفظ نماییم. به صورت منظم با کارمندان و شرکای تحویل دهنده کالا در تماس هستیم تا اطمینان حاصل نماییم همه از بسته شدن انبارهای ما یا شرایط ناامن آگاه هستند و در صورت ضرورت به این اقدامات ادامه می دهیم.»
هنوز به صورت رسمی اعلام نشده که چه تعداد انبار بسته شده اند یا چه تعداد کارگر آمازون به این علت تحت تاثیر قرار گرفته اند.
مرکز ملی طوفان آمریکا در روز سه شنبه شدت طوفان یان را از یک طوفان استوایی به طوفان رده ۳ ارتقا داد. این توفان، در همان روز به کوبا رسید و برق کل آنرا قطع کرد. این طوفان حالا به سمت فلوریدا در حرکت است. بارش شدید تا روز پنجشنبه در فلوریدا پیشبینی می شود و این توفان تا آخر هفته به بخش هایی از جنوب غربی آمریکا می رسد.
در همین حال تحقیقات قضایی از آمازون در مورد میزان رعایت مسائل ایمنی در محل کار ادامه دارد. در ماه دسامبر، شش کارگر در انبار آمازون در ایلینوی بعد از ریزش سقف به علت شرایط بد آب و هوایی جان باختند.


منبع:

1401/07/08
08:49:17
5.0 / 5
179
تگهای خبر: شركت , فعالیت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
مینی کامپیوتر