فراخوان ۴۲۲ خودروی معیوب تسلا در آمریکا

فراخوان ۴۲۲ خودروی معیوب تسلا در آمریکا

مینی کامپیوتر: شرکت تسلا از صدور فراخوان بررسی و رفع عیب بیش از 400 خودروی مدل 3 در ایالات متحده آگاهی داده است.به گزارش مینی کامپیوتر به نقل از رویترز، علت صدور فراخوان تسلا اینست که به دلیل بی دقتی در فرآیند تولید امکان دارد بست های اتصال جانبی بخش تعلیق جلوی این خودرو ها شل شوند و مشکلاتی جدی برای امنیت سرنشینان ایجاد کنند.
تسلا بست های جانبی را سفت یا جایگزین می کند تا مشکلی را برطرف کند که می تواند سبب جدا شدن بخشی از جلوی خودرو های فراخوان شده که در سالهای ۲۰۱۸ و ۲۰۱۹ ساخته شده اند، گردد. اداره ملی ایمنی ترافیک بزرگراه های آمریکا تأیید کرده که جداسازی این پیوند جانبی می تواند تراز چرخ ها را تغییر دهد و سبب بی ثباتی خودرو و افزایش ریسک تصادف شود.
تسلا از ژانویه ۲۰۱۹ تا به امروز ۲۵ گزارش استفاده از گارانتی و ۲ گزارش میدانی سانحه در ارتباط با این نقص را دریافت کرده، اما هیچ گزارشی در خصوص تصادف یا وارد آمدن صدمات وجود نداشته است.
این فراخوان جدید گسترش فراخوانی در سال ۲۰۲۱ در ارتباط با همین مبحث است که تقریبا ۲۸۰۰ خودروی مدل ۳ را از سالهای مدل ۲۰۱۹ تا ۲۰۲۱ و خودرو های تسلا مدل وای از سال ۲۰۲۰ تا ۲۰۲۱ را پوشش می دهد.


منبع:

1402/01/22
11:55:40
5.0 / 5
323
تگهای خبر: تولید , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۵
مینی کامپیوتر