دیوار سد راه احتكارگران ممنوعیت انتشار آگهی فروش ژل های بهداشتی و محلول های الكلی

دیوار سد راه احتكارگران ممنوعیت انتشار آگهی فروش ژل های بهداشتی و محلول های الكلی

به گزارش مینی كامپیوتر سایت دیوار اطلاع داد با قوانین سخت گیرانه جلوی گرانفروشی محتكران مواد ضدعفونی را گرفته است و بعد از این انتشار آگهی فروش ژل های بهداشتی، محلول های الكلی و دیگر محصولات جلوگیری از كرونا را ممنوع كرده است.سایت دیوار اعلام نمود برای پیشگیری از سوء استفاده احتكارگران و گران فروشان انتشار هر گونه آگهی فروش محلول های الكلی، ژل های ضدعفونی و دیگر محصولات جلوگیری از كرونا را ممنوع كرده است. دیوار پیش از این هم مانع انتشار آگهی فروش غیرمجاز ماسك های طبی شده بود.
در شرایطی كه بعد از انتشار كرونا دسترسی به مواد ضدعفونی كننده و ماسك برای مردم سخت شده و این كالاها به خاطر افزایش تقاضا در بازار نایاب شده اند، سوءاستفاده گران در اقدامی غیرقانونی مشغول به احتكار و گران فروشی هستند. قیمت های نجومی كه محتكران در ازای كالاهای ضدعفونی كننده و الكلی درخواست می كنند آرامش روانی مردم را از بین برده و منجر به فسادهای گسترده شده است.
برای پیشگیری از سوء استفاده احتكارگران و جلوگیری از گران فروشی، دیوار همه آگهی هایی را كه با عناوین زیر و موارد مشابه و تركیب آنها ثبت شوند منتشر نخواهد كرد: محلول ضدعفونی مایع ضدعفونی اسپری ضدعفونی پد الكلی انواع محلول های الكل ژل های بهداشتی و آنتی باكتریال ژل های شست وشو ژل های ضدعفونی محلول های ضدعفونی كننده اسپری های الكلی محصولات پاك كننده دست
منع انتشار آگهی ها محدود به این عناوین نیست و هر گونه موارد مشابه و عناوینی كه به قصد دور زدن این محدودیت ها ثبت شوند، از جانب تیم نظارت دیوار بررسی شده و از انتشار آنها جلوگیری خواهد شد. دیوار اعلام نموده تمام آگهی هایی كه محتوای مشابه دارند و پیشتر انتشار یافته اند، از روی سایت و اپلیكیشن حذف شده اند و بعد از این امكان نمایش نخواهند داشت.
دیوار پیش از این در ایام اولیه انتشار كرونا در ایران، انتشار آگهی فروش هرگونه ماسك طبی را هم ممنوع كرده بود.
۲۱۲۱

1398/12/26
21:41:51
5.0 / 5
3169
تگهای خبر: سایت , محصولات
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۳
مینی کامپیوتر