زوم برای مشتركان پولی ایمن می شود

زوم برای مشتركان پولی ایمن می شود

به گزارش مینی كامپیوتر مدیران شركت زوم می گویند این برنامه را جهت استفاده مشتركان پولی خود ایمن تر كرده و نظام رمزگذاری قدرتمندتری را در مورد این نسخه از زوم به كار می گیرند.به گزارش مینی کامپیوتر به نقل از انگجت، نرم افزار زوم در ماه های اخیر و به دنبال گسترش دورکاری مردم به دلیل شیوع کرونا به صورت گسترده مورد استفاده قرار گرفته، اما ناامنی این نرم افزار ویدئوکنفرانس در مقابل حملات هکری و نفوذهای خرابکاران دنیای مجازی با انتقادهای گسترده روبرو شده است.
زوم برخی قابلیت های امنیتی را به نسخه مجانی برنامه خود افزوده، اما اعلام نموده که نسخه پولی این نرم افزار را با استفاده از الگوریتم های رمزگذاری پیشرفته ایمن تر خواهد نمود.
به گفته الکس استاموس کارشناس امنیتی زوم، این شرکت خدمات رمزگذاری قدرتمندتر خویش را تنها به مشتریان نسخه پولی این نرم افزار عرضه می کند و انتظار دارد مدارس، شرکت های تجاری و غیره از خدمات مورد اشاره استقبال کنند.
وی افزوده که رمزگذاری قدرتمندتر زوم به کارکنان این شرکت هم امکان می دهد تا به صورت لحظه به لحظه به هرگونه سواستفاده ای از نرم افزار مذکور رسیدگی کنند و خط تلفن افراد هکر و کلاهبردار را هم شناسایی کنند.

1399/03/12
22:05:20
5.0 / 5
2797
تگهای خبر: خدمات , شركت , نرم افزار , هك
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۳
مینی کامپیوتر