در اپلیكیشن بله؛

اعلام وضعیت ویژه زائرین اربعین با پیام رسان ممكن شد

اعلام وضعیت ویژه زائرین اربعین با پیام رسان ممكن شد

به گزارش مینی كامپیوتر سامانه اعلام وضعیت ویژه زائرین اربعین برای ثبت و مشاهده وضعیت و ارتباطات زائرین توسط اپلیكیشن پیام رسان بومی بله افتتاح شد.به گزارش مینی كامپیوتر به نقل از روابط عمومی «بله»، این سامانه برای ثبت و مشاهده وضعیت و ارتباطات زائرین اربعین بدون احتیاج به اینترنت و به صورت مجانی عرضه شده است.
زائران اربعین می توانند با نصب یا به روزرسانی اپلیكیشن «بله» و بدون احتیاج به خرید سیمكارت عراقی و از راه سیمكارت های اپراتورهای ایرانی، در ایران و عراق وضعیت خویش را ثبت و یا وضعیت عزیزان خویش را مشاهده كنند.
یكی از مشكلاتی كه زائرین ایرانی در سال های گذشته در این ایام داشتند، برقراری ارتباط در كشور عراق با ایران یا داخل عراق بود. امسال اپلیكیشن «بله» از راه سامانه كد دستوری «ستاره ۵۰۰» توانسته است این مشكل را حل كند و به صورت كاملا مجانی در اختیار عموم قرار دهد.
زائران ایرانی برای برقراری ارتباط با خانواده و آشنایان خود دیگر لازم نیست سیمكارت عراقی خریداری كنند و تنها از راه سیمكارت های ایرانی خود می توانند به صورت كاملا مجانی و بدون احتیاج به اینترنت (بر بستر USSD ) با یكدیگر ارتباط برقرار كنند.
این خصوصیت در صفحه ویترین اپلیكیشن «بله» در دسترس كاربران قرار دارد و زائرین جهت استفاده از آن باید آخرین نسخه این اپلیكیشن را از بازارهای معتبر اندرویدی نصب یا به روزرسانی كنند.

1398/07/12
20:28:06
5.0 / 5
4488
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۴
مینی کامپیوتر