افزایش بارگذاری تیك تاك و وی چت پس از ممنوعیت دولت آمریكا

افزایش بارگذاری تیك تاك و وی چت پس از ممنوعیت دولت آمریكا

به گزارش مینی كامپیوتر به دنبال اعلام ممنوعیت بارگذاری دو نرم افزار وی چت و تیك تاك از روز یكشنبه در آمریكا، موارد بارگذاری نرم افزارهای مذكور به میزان چشم گیری افزایش یافته است.به گزارش مینی کامپیوتر به نقل از ورج، میزان استقبال از نرم افزار وی چت در حدی بوده که بیشترین میزان بارگذاری این نرم افزار در عرض یک روز در جمعه گذشته به ثبت رسیده است. این میزان بارگذاری در دو سال قبل بی سابقه بوده است.
یافته های مؤسسه تحلیلی حسگر تاور نشان داده است که تنها در روز جمعه تعداد موارد بارگذاری اپلیکیشن وی چت در آمریکا از ده هزار مورد فراتر رفته است. این رقم نسبت به روز پنج شنبه ۱۵۰ درصد افزایش نشان داده است. همینطور این رقم نسبت به جمعه هفته گذشته ۲۳۳ درصد افزایش نشان داده است. مقدار بارگذاری مورد اشاره از ۷ اکتبر سال ۲۰۱۹ تاکنون بی سابقه بوده است.
پلتفرم اشتراک گذاری ویدئوی تیک تاک هم از افزایش مشابهی در موارد بارگذاری در آمریکا اطلاع داده است. تعداد بارگذاری های این نرم افزار در آمریکا در روز جمعه به ۲۴۷ هزار مورد رسیده است که نسبت به روز پنج شنبه ۱۲ درصد افزایش نشان داده است.
بایت دنس شرکت مالک تیک تاک در هفته های اخیر گفتگوهایی با چند شرکت در ایالات متحده برای تأسیس یک شرکت آمریکایی جدید برای مدیریت تیک تاک به نام تیک تاک گلوبال داشته تا بهانه های امنیتی دولت ترامپ برطرف شود. در عین حال به احتمال زیاد فعالیتهای تیک تاک به تنها آمریکا محدود خواهد شد و دفاتر این شرکت در دیگر نقاط جهان تعطیل می شود.


منبع:

1399/06/30
23:53:44
5.0 / 5
1788
تگهای خبر: شركت , فعالیت , نرم افزار
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۵
مینی کامپیوتر