وزیر بهداشت:

از واردكننده تجهیزات پزشكی كرونا به صادركنندگی رسیدیم

از واردكننده تجهیزات پزشكی كرونا به صادركنندگی رسیدیم

به گزارش مینی كامپیوتر وزیر بهداشت اظهار داشت كه طی چند ماه توانستیم از یك واردكننده تجهیزات پزشكی برای كرونا به صادركننده این تجهیزات بدل شویم.


به گزارش مینی کامپیوتر به نقل از ایسنا، سعید نمکی در دیدار با عوامل ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) اظهار داشت: محبتی که در تهیه مایحتاج بیمارستان های ما انجام شد و دقیقه ای در کمک و همراهی به ما درنگ نکردید، بسیارارزشمند و دلگرم کننده بود.
وی افزود: اینکه ما در جمهوری اسلامی توانستیم طی مدت چند ماه از یک وارد کننده تجهیزات پزشکی به یک تولید کننده و بعد صادرکننده تجهیزات پزشکی تبدیل شویم، یکی از اضلاع این حماسه بطور قطع ستاداجرایی فرمان امام (ره) بود.
نمکی اضافه کرد: ما دستاورد بسیار ارزشمندی در کنترل بیماری داشتیم و گرچه در اینجا خیلی اشاره ای به عوامل شیوع مجدد و خیز دوم آن اشاره ای نمی کنم، اما در فاز اول توانستسم در کمتر از ۵۰ روز مرگ و میر را به نزدیک ۳۰ و استان ها را در سطح کشور به سمت سفید ببریم.
به قول وزیر بهداشت، سامانه ۴۰۳۰ بعنوان یکی از موفق ترین سامانه ها در دوران انتشار کرونا بود که از محبت و همدلی دست اندرکاران ستاد اجرایی فرمان امام (ره) بود.
منبع:

1399/05/12
14:55:53
5.0 / 5
1938
تگهای خبر: تولید
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۲
لینک دوستان مینی كامپیوتر
مینی کامپیوتر